PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hyosung gt 650 naked son sahıbımı ???

langırt
04 Ağustos 2014, 10:04
s.a arkadaşlar uzun zamandır motor kullanıyorum 40 000 km yaklaştım coğunuda gt 250 naked ile yaptım benim merak ettiğim gt 650 2007 yani enjeksıyonsuz olan model alsak son sahibimi oluruz bütcem en fazla 8 bin tl kafam karıştı
şimdiden yorumlarınız için sağolun

langırt
05 Ağustos 2014, 11:00
170 kişi konuya bakmış ve biri bile gaza getirmek için bile bir şey yazmamış
oda guzel yapcak bişey yok

otopsici
05 Ağustos 2014, 11:44
ne dememizi bekliyorsun babacan :)
8 bin bütçe ile alacağın en iyi nakeddir
sorunları belli çözümleri belli

tr_select
05 Ağustos 2014, 11:50
Dostum, çok niyetliysen bu motora... Sitemizde, motorun kendi bölümünde gt650 sahibi bir arkadaş var. Adını unuttum şimdi...

Konuda muhakkak dikkatini çeker ama :)

O arkadaşa ulaş, sana seceresini çıkartır bu motorun. Motoru üretenden daha çok bilgi sahibidir kendileri,

Bulent78
05 Ağustos 2014, 12:31
BEn tavsiye etmiyorum, o paraya gidip er5 alip, daha az sorun yasarsin genel olarak. GT650 motor kismi iyi ve kuvvetli evet ama geri kalan kisimlari icin ayni seyi diyemiyoruz maalesef. Elektrik problemleri, genel iscilik problemleri seni motordan sogutabilir, bu arada piyasada olmadigi ve satamayacagin gerceginden hic bahsetmiyorum bile.

Biri 70 kusur beygir biri 50 beygir diyenler olacaktir muhtemelen, bu sorunlari gozardi etmeni gerektirmiyor. Ben de zamaninda 6-7 arasinda er5 bakarken, kafayi kirip cektigim krediyle butceyi 10 a cikarip er6 almistim ve hic pisman olmamistim. Dunyanin en iyi motoru bile olsa ki degil :) kolay kolay satamayacagin, turkiye de cok az bulunan bir motora o kadar para vermeyi cok mantikli bulmuyorum.