PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorun arka tekeri kasislerde iç çamurluğa sürtüyor

burak5353
03 Ağustos 2014, 10:00
motoru ilk devirişimden sonra artık kardesimle kasislerden gecerken yavas dahi olsam genede alt camurluga sürtüyor soyuyor kırılcak seviyeye geldi napmam lazım

Mertcan39
03 Ağustos 2014, 10:55
selenin altındaki çamurluğu kastediyorsanız ya amortisörler ayarlı ddeğildir yani sıkı değildir yada patlaktır

Sabırsız
03 Ağustos 2014, 11:32
Arka Amartisörler Patlak Olabilir

ronnytechno
03 Ağustos 2014, 12:49
Kardeşin kaç kilo ?

burak5353
06 Ağustos 2014, 22:22
ben kilo veriyorum 96kiloyum suan kardesim 72kilo normalde olmuyordu böyle sert bile gecsem altını vurmuyodu ama on kalktı düşürdüm motou ondan sonra etmeye basladı her kasiste veya hafif esnemede altını sürtüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

suan motora 2 kişi bindigimizde sanki motor arkaya cöktü gibi hissetiriyor ön kalkacak gibi gidiyor en kucuk esnemede camurluga sürtüyor ehliyetide daha alamadım motoru götüremiyorum ustaya bu aralar hep yol kesiyorlar ceza yerim diye korkuyorum onumde universite var bisürü masraf amatösör ü ben ayarlayamazmıyım contasını acsam fırlarmı yerinden