PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorcu dayanışması

bbatuhann
01 Ağustos 2014, 23:39
bayramın birinci günü cbf ile bağcılardan yola çıkıp babaeskiye gidiyodum belki bilirsiniz bu bakırköy sahilden giderken florya yoluna girmeden ışıklar var 10 mtre geçtm yola çıkmadan bi sigara içiyim diye sağa çektm tam 15 dkika içinde yanıma 3 motor geldi biri spacy biri tam modelini çözemedm ama mt-07 olabilir biride transalp ikisi benzinim mi bitti diye geldi son gelen caseli çantalıydı galiba oda arıza var diye düşünüp geldi bi sıkıntı olmadığını söyledm o an öyle bi mutlu oldum ki anlatamam iyiki varsınız abiler :queen::queen:

Blackeagletr
01 Ağustos 2014, 23:44
Araba sürücülerin hasetle motosiklet sürücülerini hedef aldığı bir trafikte her motorcu zor durumda olan motorcuya yardım etmelidir :)

Tartışma önleyici not: Araba sürücüsünden kastettiğim "O paraya motor mu alınır, arabam bu kadar yakıyor" tarzı zihniyetli, sıkışık trafikte yanından motosikletin akıp gitmesine kin duyan sürücüler. Zaten motosiklete kini olmayan araba sürücülerinin motosikletle bir bağlantıları vardır illaki.

serkanADH13
01 Ağustos 2014, 23:57
Bu durumları EMPATİ (karşındaki kişiyi kendi yerine koymak) kurarak düşünmek lazım,

bu ne demek oluyor?
demekkı sende artık en azından kenarda duran bır motorcuya yanaşıp selam verıp en azından yarım litre veya 1 litre benzin verebilirsın,
belki herkes TAMİRCİ değil fakat HERKESTE EN AZINDAN 0.5 litre benzin çıkacaktır en yakın benzınlıge kadar,,,

emin ol nasıl mutlu olduysan sen durdukça karşındakide mutlu olacaktır belkide arkadaş edinmiş olacaksın,,,

acayüp
02 Ağustos 2014, 00:10
Yaw yıllardır onlarca belki yüzlerce motorcuya yardımım dokunmuştur . Geçende yolda kaldım bir Allahın kulu geçmedi iyimi :)
Bundan sonra takım çantası , yedek benzin ve takfiye kablosu taşımayı bırakıyorum. Hep başkasının işine yaradı bu zamana kadar . :cherry:

osmansahin
02 Ağustos 2014, 13:16
ben bi mont alıcam yazlık biraz araştırdım ama ne diyosunuz şuna ? http://www.motosikletaksesuarlari.com/Revit-Yazlik-File-Mont-GT-R-Air-Gri-Siyah_13134.html

Salih_T
02 Ağustos 2014, 13:26
kötü örneğide ben vereyim;

Ben Ankara'nın en işlek yerinde kaza yaptım belkide 15 dk dan fazla kaldırım da oturup ambulans bekledim. yanımdan geçen hiç bir motorcu durupta yardımcı olmadı.. :(

Tİme_shİft42
02 Ağustos 2014, 13:46
Bende Antalyadan gelirken çoğu ss el sallamalar korna çalmalar selam vermeler tanımıyorum etmiyorum ama kanım ısınıyor böyle motorculara

ronnytechno
02 Ağustos 2014, 13:57
ben bi mont alıcam yazlık biraz araştırdım ama ne diyosunuz şuna ? http://www.motosikletaksesuarlari.com/Revit-Yazlik-File-Mont-GT-R-Air-Gri-Siyah_13134.html

O montun siyah renginden ben nisan ayında aldım kaliteli bi mont file olduğu içinde üfül üfül ama biraz serın havada içinde tişört varsa üşüyosun olumsuz yanıda sırt koruması yokhttp://i.hizliresim.com/V2aZER.jpg (http://hizliresim.com/V2aZER)

Ahanda buda montun siyahı :) Belki konu dısına çıktık ama arkadaş sormuş sonuçta buda motorcu dayanışması:cherry:

Sadık1453
02 Ağustos 2014, 14:12
Yaw yıllardır onlarca belki yüzlerce motorcuya yardımım dokunmuştur . Geçende yolda kaldım bir Allahın kulu geçmedi iyimi :)
Bundan sonra takım çantası , yedek benzin ve takfiye kablosu taşımayı bırakıyorum. Hep başkasının işine yaradı bu zamana kadar . :cherry:

Sen dogru yoldan sasma.
En son hava alaninda avadanliklari sermis servis veriyordun. Bisver sadaka yerine gecer :)

"KAZASIZ SURUSLER"

Osırıs
02 Ağustos 2014, 14:39
Cıbırı satın almaya giderken kartal çıkışında önümdeki çinli scooter arıza yaptı,acelem olmasına rağmen durdum çantadaki alet edevatı çıkarıp koltuğu söktüm gaz teli çıkmış takıp çalıştırdım gönderdim. Birde adam servise gidiyormuş :mrgreen:

acayüp
02 Ağustos 2014, 15:01
Sen dogru yoldan sasma.
En son hava alaninda avadanliklari sermis servis veriyordun. Bisver sadaka yerine gecer :)

"KAZASIZ SURUSLER"

Sen nerden gördün yaw o kalabalıkta :) çalıştırdık ama adamın motoru onunda işi görüldü .

bursagsli
02 Ağustos 2014, 15:58
Motorcu her daim yardım etmeye hazırdır araba sürücülerden farkı budur