PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sürücü belgesi için yardım - Beyoğlu ilçe emniyet hakkında

Bune
01 Ağustos 2014, 10:15
Merhaba arkadaşlar günlerdir süren randevu alma çilem bugün zor da olsa çözüme kavuştu beşiktaş ilçe emniyetten randevu almak için uğraştım ama sistem beni son pencerede sürekli attı bende fırsat bulup beyoğlu ilçe emniyetten aldım.

Burası nasıl bi yer? İşlemlerim hızlı yapılır mı? Tek duyduğum en hızlı işlemin beşiktaş ilçe emniyette yapıldığı bu yüzden şüphelerim var.

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

YouSuffer
01 Ağustos 2014, 15:40
Orası enazından ben gittiğim karakol gibi değil. Dandik şimdi anlatmıyım Türkiye standartlarında kimseyi sallamayan biyer meydandan tarlabaşına ınerken solda hemen.

Bune
01 Ağustos 2014, 17:30
İşte böyle bir cevaptan korkuyordum :( Zaten işten izin alıp gideceğim bir de orada işim uzarsa yada hiç olmazsa kafayı yerim :(

YouSuffer
01 Ağustos 2014, 17:38
Dosyanızda bi sorun yoksa niye olmasın. Ne zaman çıkar bilmem benim gittiğim daha iyi bir emniyet müdürlüğünde 5 saat sonra gelin alın dendi (b ehliyetim vardı a2 eklettim)

Bune
02 Ağustos 2014, 09:58
Dün sürücü kursundan biraz bilgi aldım beyoğlu şube de şoförler cemiyeti olmayabilir emin deiğilim dedi zaten topu topu bi kaç saatim olacak onda da git gel yapmak istemiyorum bilgisi olan arkadaşlar şuraya iki kelime ile açıklama yaparlarsa çok yardımcı olurlar.

Bu dosya oluşturma işini herhangi bir şoförler cemiyetinden yapabiliyor muyuz? Bir de bu şoförler cemiyeti dene yer şoförler esnaf odası mı oluyor?

Bune
03 Ağustos 2014, 12:40
Pazar günü insafa gelip yolu düşen biri belki sorduğum sorulara cevap verir umuduyla up up up

tr_select
03 Ağustos 2014, 12:45
Dostum dur bir soluklak, ne bu heyecan.. :)

Ek-1 belgelerini filan soruyorsan her emniyet istemiyor bildiğim kadarıyla. Mesela ümraniye ilçe emniyet bir şey istemiyor.

Kursun verdiği belgeler-sağlık raporu-kimlik fotokopisi-kimlikte kan gurubu yazmıyorsa, kan gurubu kartı bla bla...

Sabıka kaydı-ek1-2-3-4-5 vs dosyalar ve diploma istenmiyor.

Şöförler odasına telefon açıp beşiktaş ilçe emniyetin isteyip-istemediğini öğren bi derim..

Bune
03 Ağustos 2014, 13:59
Ben zaten soluklandım iki post arasında 24 saatten fazla fark var :D

Ben beşiktaş ilçe emniyete değil beyoğluna gideceğim orası hakkında da pek iyi şeyler duymadım işte. Zırt pırt işten izin almak istemiyorum tek seferde gidip tüm belgeleri teslim etmek istiyorum. En iyisi pazartesi telefon açmak gibi görünüyor ama adım gibi de eminim telefonu açan olmayacak -.-

Bune
05 Ağustos 2014, 17:04
Arkadaşlar bugün gittim tek kelimeyle bayıldım, dün telefonda çok ama çok zor bi şekilde ulaştım defalarca denememe rağmen karşı taraf şoförler odasına gitmeme gerek olmadığını sadece halk banka para yatırmam gerektiğini söyledi öyle yaptım randevu saatinde gittim önümde 2 kişi vardı 5 dakikada işleri bitti benim işimde 2-3 dakika sürdü toplamda 10 dk içinde emniyet müdürlüğünden ayrıldım 2 gün sonra öğleden sonra gidip yeni ehliyetimi alabileceğimi söylediler bu daha bomba oldu :)

tr_select
05 Ağustos 2014, 17:16
Arkadaşlar bugün gittim tek kelimeyle bayıldım, dün telefonda çok ama çok zor bi şekilde ulaştım defalarca denememe rağmen karşı taraf şoförler odasına gitmeme gerek olmadığını sadece halk banka para yatırmam gerektiğini söyledi öyle yaptım randevu saatinde gittim önümde 2 kişi vardı 5 dakikada işleri bitti benim işimde 2-3 dakika sürdü toplamda 10 dk içinde emniyet müdürlüğünden ayrıldım 2 gün sonra öğleden sonra gidip yeni ehliyetimi alabileceğimi söylediler bu daha bomba oldu :)

Hayırlı olsun. Demiştim... :)