PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaza yaptım

burak5353
31 Temmuz 2014, 17:30
bugun babamla bayır yukarı cıkarken 2. viteste motor cekmeyince 1. vitese attım debriyajdan cekmemle ön kalktı düştük motor dan plakalık parcalandı arka canta soyuldu egzoz ortadan koptu evde kaynak ettim egzozu sonra kardesimi denizde kamp yapmısları kazadan 1 saat sonra onu almak için indir bayır yukarı gene 1. viteste cıkarken sanki demir kırılması gibi tak tak tak diye ses geldi aca sansıman dişlisimi kırıldı gidiyor gene sonradanmı dagıtcak ben zaten motor şahlandıgında sımsıkı motorun deposuna yattım tam üstüme düştü motor gene iyi kurtardım yerde 1 tur döndügü halde 2 bacagımda ezik eve gidince acısı cıktı cıtımı cıkarmıyorum annem konusmasın ben sana alma demedimi diye zaten babam susmuyor bu benim motorun olduki sanzıman dişlisi kırıldı fiyatı nedirki işciliği falan ulan bide bizde içki içen bi komsu vardı onun gözü onunde düştük adam gece içmişti yanından hızlı gecince korkup yere düşmüştü orda beddua etti serefsiz nasıl tutuysa

Darkcity2000
31 Temmuz 2014, 17:44
Hay Allah geçmiş olun, cana gelmesin mala gelsin çözülür bir şekilde , sanırım üstte koruyucu ekipmanda yoktu....

Sabırsız
31 Temmuz 2014, 19:31
Geçmiş Olsun
Merak Etme Bende artislik yaptım ön kaldırıp taklaya geldim kask felan yoktu bi kaç metre sürüklenmiştim 3-4 gün acısını yatakta çektim seninkiyle ilgili değil ama arka lastiği tutan contalara bak onları sık bir süre sonra arka lastik fırlayabilir

burak5353
31 Temmuz 2014, 23:44
gece kardeşimle beraber bayır cıkıyorduk o tak tak ses galiba 1. vites dişlisinden geliyor sıyırıyor dişli acaba fiyatı nedir kardesimi alamadım motora yürüyerek cıkmak zorunda kaldı

İlker41
04 Ağustos 2014, 00:26
geçmiş olsun kardeşim ALLAH kimseye kaza göstermesin cana geleceğine mala gelsin

eXcitinG
04 Ağustos 2014, 00:42
Bendede aynı durumlar defalarca oldu daha meydanda milletin önünde ön kalktı en az adam boyu kalktı ama ben panik yapmadan direk arka freni sıkıyorum iniyor ön teker en az 10 kere oldu ama hepsi yanlışlıkla yaptım fazla devir de olduğundan ve 2.vitesten 1.vites e geçişlerde oluyor.
Geçmiş olsun tekrar dan.

shooter1
04 Ağustos 2014, 01:17
geçmiş olsun