PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Engin ve Abdullah Abi' ye Destek İçin Planlanan Eğitim

Sadık1453
31 Temmuz 2014, 17:09
Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz arkadaşlarımızın failleri aranmaya devam ediyor. Bulunduklarında ise bu konu ile ilgili hukuki bir süreç başlayacak. Bilindiği üzere hukuki süreç ülkemizde maalesef pek hızlı işlemiyor. Ayrıca, suçu sabit olsa da kanundaki açıkları iyi değerlendiren suçlular maalesef hiç ceza almadan yada küçük cezalarla yakalarını kurtarabiliyorlar. Bunlar olmasın aile hukuk mücadelesinde yolda kalmasınlar diye ADARAT adlı (Erkan Demirel Hocamın) eğitim kurumu bir eğitim ile destek olacak ailelere.

Hem sürekli üzerine basa basa alınması gerektiğini söylediğimiz eğitim hem de bu ailelere destek olmuş olacaktır eğitime katılanlar. Tabiri caiz ise bir taş ile iki kuş.

Konu ile ilgili aşağıdaki resimde iletişim adresleri bulunan kişiler ile iletişime geçebilir yada rezervasyon için bana mesaj atabilirsiniz.

http://i1095.photobucket.com/albums/i464/giasemin/Egitimler/hakimiyete11F0itimi_zps063cd3f7.jpg

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

biyeybaraküs
31 Temmuz 2014, 18:57
bu eğitimden gelen tüm para aileleremi gidecek (kendi masrafları olabilir motor vereceklermi )eğitmenler hiç para almayacakmı biraz açabilirmiyiz belki benden başkada merak eden olur.birde kendi motoruylamı katılacak öğrenciler ,ekipman varmı ,fiyatı vs

sorum yanlış anlaşılmasın lütfen

Sadık1453
31 Temmuz 2014, 20:33
Estağfurullah aksine sorular yanlış anlaşılmaları engeller dilediğinizi sorabilirsiniz.

Bu eğitimden gelen tüm para ailelere gidecek. Eğitimin ücretini Yasemin hanımdan öğrenebilirsiniz.

Diğer taraftan Rahmi Barutçu, Honda ve GİS dışında kapalı alan eğitimlerinde motosiklet ve ekipman veren başka bir yer yok diye biliyorum.

Bu eğitimler daha çok ortalama 5.000 km. kadar tecrübe edinmiş ancak sürüşünü başındaki bu tecrübeyi pekiştirmek ve doğru olanı öğretmek adına yapılan bir eğitimdir. Kapalı alanda uluslararası standartlardaki eğitim stratejileri ile sunulur.

Çoğu zaman duyduğumuz ama bazen bildiğimizi zannettiğimiz bazen tamam ya ne gerek var diye baktığımız konular. Ama gidildiğinde görülüyor ki aslında gerçekten de bilmiyormuşuz.

Panik Fren,
Engelden Kaçış,
Dar manevralar,
Slalom,
Bakış,
Viraj Teknikleri,

gibi başlıkların bulunduğu kapsamlı ve tam güren süren bir eğitimdir.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

YouSuffer
31 Temmuz 2014, 20:45
Eğitim nerede bilginiz var mı ?

Sadık1453
31 Temmuz 2014, 20:51
İstanbul park pistinin orada yapılıyor.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

barodi
31 Temmuz 2014, 20:57
200 tl alt limit para bulursam gelicem tum para ailelere gidicek.sabah 9 aksam 5 e kadar ful tam gun egitim.
Kendi motorunuzla gidiceksiniz
Gis e gidicektim motosiklet hakimiyet icin .bu cok iyi oldu hem ben hem aileler kazanicak. 1 taşla 2 kus .

imtarky
31 Temmuz 2014, 22:57
Bu üzücü olay'dan sonra 1 nebze yardımcı olabilirsek destek olabilirsek ne mutlu bize, bu işin peşini bırakmamalıyız gerekirse eylem bile yapalım derim ben üstü örtülmemeli, yasemin hanımla konuştum yarın havale yapacağım ve orda olacağım.

Apices
31 Temmuz 2014, 23:38
Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz arkadaşlarımızın failleri aranmaya devam ediyor. Bulunduklarında ise bu konu ile ilgili hukuki bir süreç başlayacak. Bilindiği üzere hukuki süreç ülkemizde maalesef pek hızlı işlemiyor. Ayrıca, suçu sabit olsa da kanundaki açıkları iyi değerlendiren suçlular maalesef hiç ceza almadan yada küçük cezalarla yakalarını kurtarabiliyorlar. Bunlar olmasın aile hukuk mücadelesinde yolda kalmasınlar diye ADARAT adlı (Erkan Demirel Hocamın) eğitim kurumu bir eğitim ile destek olacak ailelere.

Hem sürekli üzerine basa basa alınması gerektiğini söylediğimiz eğitim hem de bu ailelere destek olmuş olacaktır eğitime katılanlar. Tabiri caiz ise bir taş ile iki kuş.

Konu ile ilgili aşağıdaki resimde iletişim adresleri bulunan kişiler ile iletişime geçebilir yada rezervasyon için bana mesaj atabilirsiniz.

http://i1095.photobucket.com/albums/i464/giasemin/Egitimler/hakimiyete11F0itimi_zps063cd3f7.jpg

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Gerçekten çok iyi düşünülmüş.
İstanbul'da olabilseydim mutlaka katılmak isterdim.