PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Renk Değişimi ve Vize Sorunu?

hTR
31 Temmuz 2014, 03:29
Arkadaşlar Öncelikle herkese Merhaba. Konu daha önce açıldıysa özür dilerim.

Fazla uzatmadan soruma geçeyim:
Motorumun rengi 'Kırmızı' ve vize zamanı yaklaşıyor. Eylül 6 da vizesini tekrardan yaptırmam gerekiyor.
Benim düşüncemde ise motorumun rengini mat bordo kaplamak vardı plasti dip mi ismini tam bilmiyorum yani kısaca
reklamcıların kullandığı reklam kağıdı diyebilirim. Mat bordo kaplarsam motorumu vizede sıkıntı çıkar mı?(ruhsata işlettirmeyeceğim)
Ruhsatta kırmızı diye geçiyor. Cevabınızı bekliyorum Yorum yapan herkese teşekkürler iyi forumlar... :bestmt:

sodurlu88
31 Temmuz 2014, 05:08
Motoruna plasti dip yaptırmanı tavsiye etmem öncelikle, ufak tefek darbelerden bozulur, ve kalitesiz birşey yaparlarsa sökmesi zulüm olur. Yok ben yaptıracağım illa diyorsan vizeye çok büyük bir ilde gitme, yakın merkez olmayan bir ilçe varsa oraya git. İl merkezinde çok kurcalıyorlar genelde. Kontrol eden şahısın bu kırmızı değil bordo deme ihtimali var, o zaman ya ruhsata işletirsin yada yaptırdığın plastidip i sökersin. Seçeneklerin bunlar... Ha bir seçenek de 2 ay beklersin vizeden sonra yaptırırsın...

hTR
31 Temmuz 2014, 12:29
Motoruna plasti dip yaptırmanı tavsiye etmem öncelikle, ufak tefek darbelerden bozulur, ve kalitesiz birşey yaparlarsa sökmesi zulüm olur. Yok ben yaptıracağım illa diyorsan vizeye çok büyük bir ilde gitme, yakın merkez olmayan bir ilçe varsa oraya git. İl merkezinde çok kurcalıyorlar genelde. Kontrol eden şahısın bu kırmızı değil bordo deme ihtimali var, o zaman ya ruhsata işletirsin yada yaptırdığın plastidip i sökersin. Seçeneklerin bunlar... Ha bir seçenek de 2 ay beklersin vizeden sonra yaptırırsın...

Tamam dostum, teşekkür ederim o değerli yorumun için.