PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 954 RR 2004 model almayı düşünüyorum

Gün
31 Temmuz 2014, 01:38
Arkadaşlar sizinde tavsiyenizi almak isterim suanda repsol tarzı (turuncu ve kırmızı,beyaz) bir motora ılgım kaymıs durumda motor 2004 model 954 RR honda bınen adam tanıdıgım ve bu benım ılk racing motorum olacak bundan once tecrubelerım oldu motorla tabıkı 2 yıldır motor kullanıyorum..

ancak 24.000 kilometrede makine ve adam 22 milyar gibi bir meblağ istiyor motor gayet guzel ve sesı bır ayrı... Kendı egzozunu takdırmıs, çelik frenlerı var (abs değil onde sadece abs var):pale: sızce pahalımı kacırmamalımıyım nasıl olur bı tavsıyelerınızı ogrenebılırmıyım sımdıden tesekkurler

ExTReMa
31 Temmuz 2014, 01:54
9000-10000 eder

initial-D
31 Temmuz 2014, 02:21
954 te abs yok

2004 1000 rr bile 22.000 etmiyor

< iLk@yy >
31 Temmuz 2014, 02:31
kmsi düşük istanbulda 2 makina var 2side bir adama ait ama dışarı çok çıkartmıyor adamın adını unuttum şimdi birde scooter ile r1 vardı garajında o zamanlar

ama satmıyordu tekine keyfe keder 30bin tl istemişti laf arasında şakayla karışık
954rr temiz bulman neredeyse imkansız
hepsinin canına okudular olan 3 5 tanede altın değerinde motorun kıymetini bilen satmıyor bilerek ellerinde sayılı kalmış efsaneyi kim satmak isterki...

Gün
31 Temmuz 2014, 02:33
Öhlis direksiyon amörtisörü,ön arka papatya diskler,ön arka celik fren hortumlari,rizoma elcik,ayarli manetler,zero gravitiy öncam,ön arka avon lastik + 25 beygir beyin destekleyici, gp egzoz, yaris ayakliklari ayarli kollar,karbon devil tüp egzoz ve bu saydiklarimin hepsinin orjinalleri var motorda sızce hala 9bin 10binmi ederler

alper_becker
31 Temmuz 2014, 03:35
Motoru sevdiyseniz alin bence kimseye sormayin. Fakat ben motora sticker yapıstirip sonra ekstralara `sticker yapistirdim' yazana tav oluyorum. Ayak pegi yada rizoma elcik takinca motor ucmuyor. Hatta orjinali daha bile guzeldir. Rizoma elcik falan takmak bence `para siciyorum ne alacağımı bilemedim bunu aldim` demek. Fakat siz motora degil elcige para vercekseniz o para eder. Ama motor ise asil mesele degeri ben bile en fazla 12000 gordum.

sodurlu88
31 Temmuz 2014, 05:20
Bir endurocunun 18 19 bin tl ye africa twin beğenip sonra düşünüp taşınıp o fiyata 1 yaşında tertemiz 660 tenere almasına benziyor senin hikayen... Bu motoru 2 yıl içinde satmayacaksan, kışın evin salonuna sokacak kadar seviyorsan, kazandığın paranın büyük bir kısmını motora harcayacaksan bence al, bunları yapmayacaksan cebindeki paraya alabildiğin en yeni, en temiz ve diğer en lere sahip bir motor al.

Bak linteki motor 5 senedir ilanda sanırım... Süper zenginin biri ferrari yerine motorları severse belki satılır...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbx-1000-ruyaa-146398335/detay

tr_select
31 Temmuz 2014, 05:58
Tamam çok temizdir, hoştur, güzeldir de... Şimdi eğri oturup, doğru konuşalım madem. O motor, o parayı kesinlikle etmez.

Arkadaşın dediği gibi ülkemizde düzgün 954RR bulmak, 50 yaşında bakire bulmak gibidir. Kusura bakmayın örnek için ama gerçekler bunlardır.

Ülkemizde az sayıda satılan bir motor olduğu bilinen bir gerçek... Yine ülkemizde bilinçli motor kullanısının az olduğuda bilinen bir gerçek...
Neyse,

Şimdik ben derimki.. Bu motorun kışın edeceği paralar 12-15 arası. En ölüsünden 954RR alırsın... Güzelce toplattırırsın, sıfırlarsın... Buda ne yapar ? 20 kağıt. Aslında etmezde, ben maksimum... sıfır motor yaratabileceğin meblağı yazdım. Tabi illa bu motor olacak diyen kişi içindir bu örneğim.

Ben hayır diyorum 22.000Tl için. + ABS olayı hayal ürünüdür, öyle bir şey yok o motorda.

Gün
31 Temmuz 2014, 19:31
tesekkurler beyler yardımlarınız ıcın daha ekleyecek bır seyınız yoksa aksam konuyu kapatıyorum

y.akan
31 Temmuz 2014, 20:04
50 yaşında bakire bulmak gibidir.
İşin özeti bu cümle.

celikat
31 Temmuz 2014, 21:14
yedi kocalı hürmüze 22 bin verecek bir enayi varsa kendisi ile tanışmak isterim.

wolrath
31 Temmuz 2014, 21:45
Motoru sevdiyseniz alin bence kimseye sormayin. Fakat ben motora sticker yapıstirip sonra ekstralara `sticker yapistirdim' yazana tav oluyorum. Ayak pegi yada rizoma elcik takinca motor ucmuyor. Hatta orjinali daha bile guzeldir. Rizoma elcik falan takmak bence `para siciyorum ne alacağımı bilemedim bunu aldim` demek. Fakat siz motora degil elcige para vercekseniz o para eder. Ama motor ise asil mesele degeri ben bile en fazla 12000 gordum.

orjınal rızoma elcık-manet kullandın mı hıc? :)

pofidik
31 Temmuz 2014, 22:31
22 bin mi :santa: sakın almayın o fiyata 2008 1000rr alınır o fiyata... En ama en fazla taş çatlasa ederi 13000'dir. İnternetten araştırabilirsiniz...

viperking
31 Temmuz 2014, 23:42
herkes motora yönelmiş ama tecrübe hangi tür kaç cc motorla kaç km?

Atıyorum 2 yılda scooter la 5bin km yaptıysan 4 silindirli SS ler çok riskli