PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güvenli sürüş Eğitimi için Gebze'de kalacak yer?

OokareenoO
30 Temmuz 2014, 12:09
Hayırlı ramazanlar arkadaşlar.

4-5 Ağustos gs2 ye kaydoldum, otobüsle gidip geleceğim , kalacak yer araştırıyorum. Daha önce eğitime katılıp Kocaeli'de kalan Yada Kocaeli'den arkadaşlar; piste yakın, ulaşım sorunu yaşamayacağım oteli hangi bölgede araştırmalıyım? Ulaşım için taksi düşündüm fakat daha uygun maliyetli ulaşım imkanım varsa önerilerinizi bekliyorum.

Yazım hatalarım varsa kusura bakmayın.

Darkcity2000
30 Temmuz 2014, 12:56
guzel konu bende yazilacagim merak ediyorum

Hondanin sitesinde taksimden servis kalkacagi yaziyor taksim civari ucuz otel bulunabilir
Eğitim günleri sabah 07:30'da Taksim Atatürk Kültür Merkezi önünden ve 07:55’te Bostancı Deniz Otobüsü İskelesi önünden eğitim merkezimize servis kalkacak ve eğitim sonrasında da aynı noktalara doğru hareket edecektir.

birde gebze otelleri

http://www.booking.com/searchresults.html?city=-749341&device_features=&rows=20&si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi&error_url=http%3A%2F%2Fwww.booking.com%2Fcity%2Ftr %2Fgebze.tr.html%3Faid%3D319929%3Blabel%3Dgebze-d5i8d_5YJNIRN6XsNRlO%252AASM29513648176%253Apl%253 Ata%253Ap125%253Ap2%253Aac%253Aap1t1%253Aneg%3Bsid %3Dcd87c4d9fd5d50f61e0c6b00c43c1fb9%3Bdcid%3D1%3Bf lgrid%3D0%3Bflt%3D0%3Binac%3D0%3B&aid=319929&dcid=1&label=gebze-d5i8d_5YJNIRN6XsNRlO*ASM29513648176%3Apl%3Ata%3Ap1 25%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg&sid=cd87c4d9fd5d50f61e0c6b00c43c1fb9&checkin_monthday=4&checkin_year_month=2014-8&checkout_monthday=5&checkout_year_month=2014-8&ci_date=2014-08-04&co_date=2014-08-05&search_form_id=7b683fcb716a0118

Guven
30 Temmuz 2014, 12:58
Bildiğim kadarıyla Honda'nın GS eğitimleri için servisi var. İstanbul'dan belli bir güzergahla fabrikaya geliyor.
Güzergahı öğrenirseniz işiniz daha kolaylaşır.

OokareenoO
30 Temmuz 2014, 14:03
Denizli'den geleceğim arkadaşlar. Istanbul büyük hiç bir yerini de bilmiyorum. Gebze'de kalmak bana daha kolay olacak. Piste yakın olması ulaşım için iyi olacaktır.
İstanbul'daki arkadaşlar şanslı bu konuda diye düşünüyorum :)

Darkcity2000
30 Temmuz 2014, 14:08
bence hazir taksimden servis varken hic gebze ile ugrasma , istanbulda her yol taksime cikar, taksim civari uygun bir otel ayarla aksam donuste yurume mesafesi beyoluna inersin yemegini orda yersin...

Sadık1453
30 Temmuz 2014, 16:44
Honda ile görüşürken bu durumu ilettiyseniz belki size bu konuda destek olabilirler.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

OokareenoO
30 Temmuz 2014, 23:29
Görüşmemiştim , yarın ilk iş arayıp bu konuda bilgi alırım. Çok az kaldı , kalacağım yere göre de biletimi alacağım , teşekkürler.
Darkcity2000 istanbul bana çok karışık geliyor :( daha küçük yerde kalacak yer ve ulaşım maliyeti daha uygun olur diye düşünüyorum. Araştıracağım genede teşekkür ederim.

Darkcity2000
30 Temmuz 2014, 23:58
Tekrar selam, bende gaza geldim Güvenli Sürüş 2 Eğitimine kayıt yaptırdım az önce, ne zamandır düşünüyordum... 2 gün içinde parayı eft yapacağım, bacağımdan biraz rahatsızlığım var, 4-5 Ağustosa iyileşemeyebilirim diye 14-15 Ağustos tarihine kayıt yaptırdım, haydi hayırlısı bakalım...

apisto
31 Temmuz 2014, 00:22
Lifeport otelde kalmıştım.
Eğitim merkezine 1 km kadar mesafede. eğitime giderken otelin shuttle'nı kullanabilirsin.
Güzel otel yalnız yemek kısmı sıkıntılı sabah kahvaltısı fena değil, öğlen yemeği zaten Honda fabrikada. Akşam yemeği sıkıntılı biraz, restoran biraz tuzlu :)

erkanzdemir
31 Temmuz 2014, 00:30
http://www.hotelsekerpinar.com/konum-iletisim

Bu otelin fiyatını araştırınız belki uygun gelebilir.
daha yakında yok diye biliyorum organize içinde var fakat fiyat ve ulaşım için uygun olduğunu düşünmüyorum.
Bu otelden servis varsa yola çıkarak gidebilirsiniz ama ticari taksiyle 10 dk ücret olarak 10-15 tl tutar.
daha ekonomiği tabanvay olur. oteli ucuz bulursanız mutlaka şekerpınarda olsun.

apisto nun önerisi de güzel life port aklıma gelmemişti. uygundur.

Darkcity2000
31 Temmuz 2014, 00:39
otel rezervasyonu yaptırdım 2 gün 139 Tl

ilkervirlan
31 Temmuz 2014, 12:39
Taksim'den kalkan servis Bostancı İDO İskelesinin önünden kurs öğrencilerini alıyor. Bostancı'da bir otel ayarlarsan ulaşım masrafından kurtulmuş olursun. Ben GS1'e katıldığımda acemiliğimden Kadıköy'de bir otelde kalmıştım. Bostancıya kadar dolmuş kullanmak zorunda kaldım. İstanbul'un yabancısı için zor olabiliyor. GS2'ye katılmayı düşünüyorum, planım bu defa Bostancı'da kalmak.

celikg
31 Temmuz 2014, 17:11
4-5 agustos gs2 de bende olacağım. İstanbul'da ikamet ettiğim için Taksim'den servisle ulaşım sağlayacağım. Eğitimde görüşmek üzere

Sadık1453
31 Temmuz 2014, 17:40
Artık burada eğitim alan ve almak isteyenler görüyorum ya çok mutlu oluyorum.

KOCAMAN ::alkiis::::alkiis::::alkiis::::alkiis::::alkiis:: ::alkiis::::alkiis::::alkiis::::alkiis::::alkiis::

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

seko200ns
31 Temmuz 2014, 20:21
Bursada Var mı bu egıtımı veren yerler ?

OokareenoO
01 Ağustos 2014, 11:53
Darkcity sen nerde rezervasyon yaptırdın acaba ?

Hondayı aradım, Gebze'de ulaşım sorunu yaşayacağımı söyledi bayan. Otobüs Yada minibüs yokmuş yalnızca taksiyle gelebilirsiniz pahalı olur dedi, Taksim'de araştırmaya başladım.
Benim kardeşimde yanımda olacak ama eğitime katılmıyor, onun içinde istanbulda olması iyi olur canımız sıkılmaz dedik. Akm ye 300 m kadar uzaklıkta iki üç yer buldum , görüşüp ayarlayacağım artık.

Celikg , bende taksimden bineceğim otel ayarlarsam, görüşmek üzere :)
İlkervirlan, iskelenin adresini bir türlü bulamadım :D nerden otel bulacağımı bilemeyince taksim daha kolay geldi :)
Hayırlısı olsun umarım faydasını görürüz :)))

Darkcity2000
01 Ağustos 2014, 13:07
Maalesef 14 agustos egitimini iptal ettim o tarihte baska bir isim cikti, eylul gibi gidecegim , otelide iptal ettim Delta Yss otelin ismi arabam ile gelecektim otel ile honda 10km uzaklikta

tuzsuzdeli
01 Ağustos 2014, 14:30
Taksim civarında bir sürü otel ya da hostel bulabilirsiniz.
Gebze civarından Honda'ya gitmenin astarı yüzünden pahalıya malolabilir.

http://www.hostelworld.com/search?search_keywords=Istanbul%2C+Turkey&country=Turkey&city=Istanbul&date_from=2014-08-04&date_to=2014-08-05

qezgin
01 Ağustos 2014, 16:05
Taksim'den kalkan servis Bostancı İDO İskelesinin önünden kurs öğrencilerini alıyor. Bostancı'da bir otel ayarlarsan ulaşım masrafından kurtulmuş olursun. Ben GS1'e katıldığımda acemiliğimden Kadıköy'de bir otelde kalmıştım. Bostancıya kadar dolmuş kullanmak zorunda kaldım. İstanbul'un yabancısı için zor olabiliyor. GS2'ye katılmayı düşünüyorum, planım bu defa Bostancı'da kalmak.

İlker arkadaşın dediği gibi Bostancı'da kalmak daha mantıklı Gebze'ye daha yakın caddebostan'da akşam gezisi yapabilirsiniz Taksim'de de keza gezmek isterseniz orasıda olur. Sonuçta ikisinde de birsürü otel seçeneği var.

Fabrika ters bir yerde olduğu için pek otel var mıdır yakınlarında bilmiyorum artı olsa bile ulaşmak güç olabilir çünkü fabrikanın yakınlarından toplu taşıma geçmiyor diye biliyorum.

OokareenoO
01 Ağustos 2014, 18:38
Arkadaşlar teşekkürler.
3 Ağustos otobüs bileti bulamadığım için uçak bileti aldım 4 Ağustos sabahı :pale:
Sabah 7 de Atatürk havaalanına ineceğim. 7.30 taksim Servisine yetişmeyi umuyorum artık :sunny:
7 civarı havaalanı - taksim arası trafik yoğunluğu olur mu? Taksiyle yetişmem gerekecek çünkü.

Levanten hostele rezervasyon yaptırdım, akm ye 10 dk yürüme mesafesinde , iki kişilik oda günlük 110 tl. Resepsiyondaki arkadaş yardımcı oldu rezervasyon konusunda. Umarım sıkıntı olmaz, heyecanla bekliyorum artık :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Maalesef 14 agustos egitimini iptal ettim o tarihte baska bir isim cikti, eylul gibi gidecegim , otelide iptal ettim Delta Yss otelin ismi arabam ile gelecektim otel ile honda 10km uzaklikta

Hayırlısı olsun , hava sıcaklıkları açısından daha iyi bir dönem olur bence Eylül, bu sıcaklarda biz ne yapacağız bilemiyorum :/

celikg
01 Ağustos 2014, 18:49
Sabah 7 gibi havalimani- taksim yonunde trafik musait olacaktir. Saat 8 gibi trafik daha yogun oluyor. Bu arada havalimani ile taksim arasi mesafe biraz fazla. Olabildiğince dakik olmalısın. Bagaja bavul vermemeye calis, fazlasiyla vakit kaybettirecektir. Servis bilgileri mail atildi. Soforun bilgilerini mutlaka kaydet gec kalirsan lazim olabilir.

OokareenoO
02 Ağustos 2014, 01:18
İndiğim gibi taksiye atlayacağım zaten :) inşallah geç kalmam, yoksa o kadar yola taksiyle gelemem :D
Ben servis kullanmayacağım işaretlemiştim, Gebze'de kalacağımı düşünerek ama işler değişince bugün arayıp servis kullanacağımı söyledim bana hala yeni bir mail gelmedi güncellendiğine dair :( yarın tekrar ararım gene.

35 dk gösterdi 23 km civarı sanırım, uçak rötar yapmaz , yolda trafiğe takılmazsak yetişebilirim diye düşünüyorum. Yanımızda misafir götürebiliyor muyuz acaba? Orada oturulup beklenecek yer var mıdır? Kardeşimi istanbulda bırakmak istiyorum ama o saatte ve kısıtlı zaman dilimi içinde ne yapabilirim bilemiyorum :(
Acaba rica etsem servis bilgilerini bana özelden atabilir misin? Hafta sonu birşey olmasın.
Teşekkürler .