PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Revit Jupiter motosiklet montunu kullanan var mı ?

Rasim000
29 Temmuz 2014, 23:08
Yardımlarınız için teşekkürler.

yusufozugenc
30 Temmuz 2014, 01:25
Kullandım. Ekstra knox sırtlığını da aldım. Sağlam kazasını yaparak da test ettim. Ekstra knox sırtlığıyla birlikte al üzerinde gelen sırt koruması beş para etmez. Sırtlığı 60 70 tl civarı. Koruma anlamında çok iyiydi çizik bile almadım üst gövdeden. Cepleri, içliğinin ayrı olması vs çok kullanışlı mont. Kışın ve baharın nispeten soğuk döneminde çok iyi iş yapıyor. Ama havalar biraz ısındığı anda işkence başlıyor. İçliği ayrı diye 4 mevsim kullanırım sanma içliğiyle kışlık, içliksiz haliyle baharlık. Kazada revit patates oldu, şimdi Bering Tyler aldım yazlık. Motomaxten 380 tl. Sırt koruması yoktu jupiterden kalan knox uydu. Yazlık düşünüyorsan onu tavsiye ederim fiyatı kalitesine göre çok iyi. Kış ve bahar içinse jupiter on numara

Rasim000
30 Temmuz 2014, 04:30
Verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim ben genellikle yaz aylarinda motor suruyorum sanirsam revit gt r daha iyi bi secim olucam onun sirt korumasi knox tekrar tesekkurler