PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cgl 125 performans debrıyaj yapmak istom işe yararmı

nurllah12456
18 Temmuz 2014, 14:55
s.a cgl 125 motorum cekişi gidik şanzuman dişlisini kırdım 2.5 vitesler :) bi abi önerdi performans deprijayla 6 vites şanzuman bunlar performans ve çekişi etkilermi morum biraz gidik olduqu için yeni silindir atmayı düşünüyom yardımlarınızı bekliyorum

nurllah12456
22 Temmuz 2014, 21:33
yokmu kımse

adem80
22 Temmuz 2014, 22:55
Orjinali her zaman en iyisidir. Dişli şanzuman takımını orjinal taktır yani illa Honda'nın olması şart değil, başka CG modellerinkide uyar. Boşuna performans takımı falan alma. Silindir üst kapak sübaplarda dahil yenile. Rodajı düzgün yap. İlk 500 kmde yağı değiştir. Sonra her bin kmde değiştir. Hava filtresini temizle veya değiştir. Zincir dişli gurubunu kontrol et. Eğer sağlıklı duruyorsa temizle, yağla,gerginliğini kontrol et. Karbüratörü temizle. Aklıma bunlar geldi.

nurllah12456
23 Temmuz 2014, 16:48
saolun motorun sadece silindiri deyiştircem şanzıman dişlisi 5 yapcam motor uyumus :) karbıratoru temizletip hava filtresni temizleyip olurmu uyumus motora ne yapmak lazım 2 kişi duzde 4. vitesle 80 yaptım 5 çalısmıyor düzde ama rampada 2 kişi hemen bayılıyor boğuluyor debriyaja basmasam stop edecek bu halletsem yetecek