PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : problem beyin midir?

alidgn
10 Temmuz 2014, 23:31
Arkadaşlar merhaba,
Hyosung gt 650 R motorum var.. motorumun motor kısmı canavar gibi.. fakat motorumu yuksek devırden dusuk devıre getırdıgımde yada rolanti normal sevıyedeyken cıft sılındır calısma yerıne tek sılındır calısması meydana gelıyor.. korkum beyının arızalı olması..
motorumun beynı mıtsubıshı ..
bu problem neden kaynaklanır?
temassızlık tesısatta problem? yardımcı olursanız ve bılgılerınızı paylasırsanız sevınırım.

saygılar..

Zuzuuw
10 Temmuz 2014, 23:41
forumda bu motoru ithal eden firmanın pazarlama müdürü geziniyor, ona sor yada kendisi seni yönlendirsin. Baktı işin iç,nden çıkamayacak, polemiğe girmem ben de diyebilir.

alidgn
10 Temmuz 2014, 23:47
kim bu arkadas? nıck nedır?

airhead
10 Temmuz 2014, 23:59
rolantide çalışmayan arka silindirmi?

alidgn
11 Temmuz 2014, 00:00
herhangı bırı bılmıyorum o konuda
ama ıkısınden bırısı calısmıyor rolantıde

airhead
11 Temmuz 2014, 00:08
rolantide çalışırken buji kablolarını sırasıyla çıkar.söktügün kablo çalıştırmayı değiştirmiyorsa o silindir arızalıdır.Sonra arızalı tarafın bujisini değiştir,düzelmezse muhtemelen subap arızasıdır.büyük ihtimal arka silindir arızalıdır.

alidgn
11 Temmuz 2014, 17:25
arka silindirlerde sık rastlanan bır olay mıdır bu? suan bılmıyoruz neden oldugunu ? beyındır dıye suphelendık ve motor kısmında bır problem olmadıgına emınım..

tr_select
11 Temmuz 2014, 17:42
Pipolari degistir. Catlak vardir.

tirmit
11 Temmuz 2014, 17:47
Beyin arızası olduğunu sanmıyorum.
Yüksek devirde ateşleme yapıyorsa rölantide haydi haydi yapıyordur, çekişte sorun yoksa tek silindir çalışma sözkonusu değildir bence.