PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lubrica Motor yağı

zekai
09 Temmuz 2014, 11:36
Arkadaşlar merhaba.Uzunca bir süredir foruma giremiyordum.Yeni Yol arkadaşımı alalı 3200 km oldu.KB150-25 Kuba siyah.Motordan genel olarak memnunum şimdiye kadar sorun yok ön dişliyi 17 olarak değiştirdim.120 km yi görüyorum.Fakat benim sorunum servisle alakalı.Motoryağına kafayı takmış durumdayım.Serviste kullanılan motoryağı Lubrica 4T 10W-40...Bu yağın değişimi için 35 TL gibi bir ücret alınıyor benden ve bu bana fazla geldi ve garantiniz umrumda değil bu para çok dedim ve kendim değiştirdim şu anki kilometremde.Yağ olarak Shell advance AX7 4t 10W-40 aldım 28 TL...Fakat serviste kullanılan bu yağın gerçek ücretini merak edip yağın marka bilgilerini aldım ve nette araştırayım dedim ama inanın ne yabancı sitelerde ne türk sitelerinde bir sonuca ulaşamadım.Yani Lubrica marka yağı bulamadım...Sorduğumda bu yağ fabrikadan geliyor dendi bana....Gerçekten kaliteli bir yağ mı daha önceden duyanınız bileniniz var mı.Gerçekten 35 Tl yi hakedermi...???

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Eeee Kimse yokmu arkadaşlar..???

babaduru
09 Temmuz 2014, 11:42
Motul-Ipone-castrol lt fiyatı 30 TL iken şakir marka yağa tenezül etmemek gerekir. Çok iyi bir yağ olsa daha önce adını duyardık.

oguzhanlal
09 Temmuz 2014, 11:56
arkadaş haklı. Ben de mobil kullanıyorum. Motorun herşeyini etkiliyor. Vites geçişleri özellikle çok yumuşak madem tamirciye kızdın bari adam gibi bir yağ kullanda bir anlamı olsun

serkanADH13
09 Temmuz 2014, 12:10
bu olabilir belki,,,

http://www.lubricoltd.com/contact.html

zekai
10 Temmuz 2014, 10:21
Evet Ben kutunun üzerini yanlış okumuş Lubrico...Site doğru SerkanADH13...
dün Castrol 4t 10w-40 aldım...LT Fiyatı BP de 22.5 TL Değiştirdim....Acaba fark olur mu bilmiyorum...