PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cbr125r tahliye hortumundan benzin akıtması

cudjex
15 Haziran 2014, 10:27
Baktım bugün açtım drenajı ince küçük siyah hortumdan benzin aktığını gördüm. Bunun sebebi nedir acaba vidalarda gevşeme mi yoksa karbiratördeki bi sorun mu?
Marşa bastığım an şırıl şırıl benzin akıyor
Ek olarak akan benzin biraz pis gibi geldi yer simsiyah oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Yarıya kadar benzin var ama ibre dipte görünüyor?

ucanteneke5
15 Haziran 2014, 11:05
yeni konu açmana gerek yoktu eskisine devam etseydin.
resim çekip koycaktın ya hani şimdi hangi hortum olduğunu anlayamicaz karburatorun altından çıkan hortummu yoksam depodan karburatore gidenmi?

cudjex
15 Haziran 2014, 12:31
yeni konu açmana gerek yoktu eskisine devam etseydin.
resim çekip koycaktın ya hani şimdi hangi hortum olduğunu anlayamicaz karburatorun altından çıkan hortummu yoksam depodan karburatore gidenmi?

karburatorun altından çıkan hortum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

marşa basınca motor çalışır hale geliyodu motor da çalışmıyo boğuk boğuk ses geliyo valla anlamadım sebebini.

tr_select
15 Haziran 2014, 12:34
Yok, yok... Sen sat o motoru, sari münübüslere bin :)

mterayes26
15 Haziran 2014, 12:35
Karburator samandirasi takılı kalmış veya delinmis

cudjex
15 Haziran 2014, 13:02
Karburator samandirasi takılı kalmış veya delinmis

karburartore ulaşamadım. grenajın arkasını sökmek için elimde anahtar yoktu malum öğrenciyiz öğrenci evindeyiz...
bilmiyorum biraz daha kurcalayayım bakalım olmazsa tamirciye götüreyim. böyle böyle öğrenicez. hemen pes edip sarı dolmuşa binseydik ohoo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

isteyenler için ise resim : http://hizliresimyukle.com/image/aDu

mterayes26
15 Haziran 2014, 13:47
karburartore ulaşamadım. grenajın arkasını sökmek için elimde anahtar yoktu malum öğrenciyiz öğrenci evindeyiz...
bilmiyorum biraz daha kurcalayayım bakalım olmazsa tamirciye götüreyim. böyle böyle öğrenicez. hemen pes edip sarı dolmuşa binseydik ohoo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

isteyenler için ise resim : http://hizliresimyukle.com/image/aDu

Madem sarı dolmuşa binmeyeceksin . Bir yıldız tornavida 6 allen ve 8 açıkağız ile sokmeye başla