PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBR250R 2013 sinyal sabitleme

sirmaeren
10 Haziran 2014, 13:59
Arkadaşlar sinyal lambalarımın sürekli yanmasını istiyorum ne tür bi işlem yapılıyor bilgisi olan var mı ?

Kerem T
10 Haziran 2014, 14:20
Benim bildigim bi modul var sinyal devresine ilave ediyolar ama sigortada sikinti yapabiliyor,internette rahatca bulabilirsin sinyal sabitleme modulu diye

MhmtcnKoral
10 Haziran 2014, 14:26
Hoca. Ek lamba taksanız daha iyi değil mi? Yani dikkat çekmesi için yapıyorsanız eğer. Ya da ne için yapmak istiyorsunuz?

amaninmb
10 Haziran 2014, 14:35
amerikan park

sirmaeren
10 Haziran 2014, 19:32
aynen amerikan park
hem fark edilmesi amaçlı hemde güzel görünüyor gözüme 600 rr repsol lerde oluyor o şekilde

zsturkmen
11 Haziran 2014, 23:44
Amerikan park modülü oluyor acip kapama ve ışık siddet ayari var. Sabit yandigi zaman sinyal verilince normal sinyal verir gibi yaniyor. Motoruma degil ama aracima uygulamistim.

fearlesboyy
12 Haziran 2014, 00:22
tam adamına sordun amerıkan park takıcaksınız modülü 5 tl ve bence süper fardakı mınık park lambalarınıda sarı yapın harıka olur 250 forumunda resımlerım var bakabılırsınız yada
fearlesboyy@msn.com facebook ekleyın orada resımlerı var renklı double on cam renklı spor kısa manet amerıkan park

sirmaeren
13 Haziran 2014, 19:22
tam adamına sordun amerıkan park takıcaksınız modülü 5 tl ve bence süper fardakı mınık park lambalarınıda sarı yapın harıka olur 250 forumunda resımlerım var bakabılırsınız yada
fearlesboyy@msn.com facebook ekleyın orada resımlerı var renklı double on cam renklı spor kısa manet amerıkan park

nereden temin edebilirim bu modülü nasıl takılır detaylı bilgi verir misiniz istanbul dayım