PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial 100 Mg Prince kapanınca ses geliyor yardım

fevzipek
09 Haziran 2014, 23:55
Arkadaşlar sitede yeniyim motorum bir süre çalıştıktan sonra çat deyip kapanıyor vite attığımdada ses geliyor arada sebebi nedir ?:king:

ridvan35
10 Haziran 2014, 00:49
Nasil bir cat dan bahsediyoruz ?
Yag kaynakli olabilir vites gecislerin yada debriyajin tam ayirmiyordur

walkman011
10 Haziran 2014, 22:26
büyük ihtimal marş kavrama ile ilgili bir problemdir bu bizim mg lerin klasık sorunu böyle tıkırtıya benzer bi sesle susuyor dimi ?

empa
11 Haziran 2014, 13:45
bendede var prince sabah çalıştırıyorum 20 saniye çalışıyor pat diyo istop ediyor tekrar çalıştırıp elimle gaz verip biniyorum motor boştan 1. vitese attımmı ileri atlayıp tak diye ses geliyor ;

gelelim çözüme karbüratörün üstünde rolanti vidasını birazdaha sıkarsan ilk çalıştırdın mı istop etmesini engellersin yani çalışırken istop etmez bunuda motoru çalıştır çalışırken vidayı sık 1,5 devre gelsin motor yani boşta çalışırken saysın tak tak tak diye gaz yesin böyle ayarladın mı istop etmez

o ilk visete attınmı tak diye sesde büyük ihtimal motor soguk diye yapıyor bende aldığımdan beri var çünkü ama motor sıcakken o sıkıntı yok saygılar :)

fevzipek
12 Haziran 2014, 16:47
Teşekkürler empa sorunu çözdüm :)

EKONOMİ
23 Kasım 2014, 19:52
bendede var prince sabah çalıştırıyorum 20 saniye çalışıyor pat diyo istop ediyor tekrar çalıştırıp elimle gaz verip biniyorum motor boştan 1. vitese attımmı ileri atlayıp tak diye ses geliyor ;

gelelim çözüme karbüratörün üstünde rolanti vidasını birazdaha sıkarsan ilk çalıştırdın mı istop etmesini engellersin yani çalışırken istop etmez bunuda motoru çalıştır çalışırken vidayı sık 1,5 devre gelsin motor yani boşta çalışırken saysın tak tak tak diye gaz yesin böyle ayarladın mı istop etmez

o ilk visete attınmı tak diye sesde büyük ihtimal motor soguk diye yapıyor bende aldığımdan beri var çünkü ama motor sıcakken o sıkıntı yok saygılar :)

150 cc yapınca performans
son hiz
titreşim
yakit tüketimi
hizlanma

gibi konularda veriler nasil oldu ?

kac paraya maloldu
onerir misin
randıman alabildin mi ?
muayenede sorun cikarir mi?