PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konya Satılık CBF 150

aliselim66
18 Mayıs 2014, 17:39
Hevesimi aldığım için kıyafetleriyle birlikte satılacaktır.İlgilenenler kaçırmasın. Muhabbet olsun diye aramayınız.

2013 Ağustosda (9 ay) önce sıfır aldım.Hevesim geçtiği için satılıkdır.Garantisi devam ediyor.
Motora, koruma barı (50 TL),ön cam uzun rüzgarlık (35),arka çanta (130),branda (40),lokma kilit (50),Disk kilid(20),Alarm (40TL) harcadım.
Kıyafet ekipmanlarım ise; (XL Beden)
İxs Talura Yazlık Eldiven (170 TL),Hudson Robocop Cordura Ceket (250TL) , Lbc pantolon (L beden)(230), Begere windproof Balaklava(35), LS2 Kask (130), IXS Kışlık Eldiven (170), aldım.

Muhabbet olsun diye,ayrıyeten cbf test ederim diye aramayın. Bunlar aynen satın aldığım piyasa fiyatlarıdır.Şişirme fiyat değildir. Araştırın bakın fiyatlarına. Alacak kişi hesabını iyi yapsın, çok karlı çıkacaktır.Ekipmanlar yeni gibidir. Kazancınız 1.000 TL . Sadece motor satılık değildir.
Not: Hem güvenliğiniz için hemde Konya gibi soğuk iklimde yılın 9 ayında(Eylül,Mayıs) muhakkak giymek zorunda kalıyorsunuz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-isini-bilenlere-cbf-150-ilk-sahibinden-164101749/detay