PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Today Xenon Sorunu ?

Zippo's
30 Nisan 2014, 15:31
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar bayadır foruma uğramıyordum 4 tekere geçtiğim için fakat ne olursa olsun artık canıma tak etti cbr dan sonra bayadır yatırdığım honda todayımı komple bakıma soktum plasti diple boyadım güzel bi hale getirdim fakat aydınlatmasından hiç memnun değilim.Şehir içi ve akşamlarıda yoğun olarak kullandığımdan xenon takmayı düşündüm fakat sanırım akü kaldırmıyor.Arabalara takılan büyük beyin xenonları denedik aküden verince direk yanıyo ama tesisatı kurunca yine sarı yanıyor montajı yaptıktan sonra.Buna nasıl bir çözüm önerirsiniz yada bir çözümü var mıdır ?

rahmi34
30 Nisan 2014, 15:57
uzun kullanımda alternatör yeterli akımı sağlamıyor olabilir today'in. benim cbf te 2 senedir xenon var ama alternatör yeterli olacak ki şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. not: bendeki de araba xenon u.

Zippo's
01 Mayıs 2014, 01:08
uzun kullanımda alternatör yeterli akımı sağlamıyor olabilir today'in. benim cbf te 2 senedir xenon var ama alternatör yeterli olacak ki şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. not: bendeki de araba xenon u.

Nasıl bir yol izlemeliyim,ekstra bir akü daha diyorlar ama daha kolay ve pratik bir çözümü yok mudur ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Var mıdır bilgisi olan ?