PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Piyasadaki en temiz fazerlardan

flashdance
17 Nisan 2014, 15:37
Merhaba,

Öncelikle motorun 2. sahibiyim ve ilk sahibide arkadaşımdır, yani evveliyatı da temizdir. Motoruna daha anahtar bile değmemiştir. Kırmızı Kod anahtarı ve 1 ad. yedek anahtarı mevcuttur. Plakası açıktır resimlerde görüldüğü gibi tramer kaydını sorgulatabilirsiniz. Sol'a olduğu yerde düşmesinden dolayı sol arka grenaj çatlak zevke göre değiştirebilirsiniz, 150 lira falan tutuyor bu parçayı da ustanıza gitmeden kendinizde değiştirebilirsiniz. 2. motor olarak sadece haftasonları kullanılmıştır. Kış döneminde dışarı dahil çıkartılmadı.. Devamlı kapalı garajda muhafaza edilmiştir. Orjinal 39.200 km'dedir. Tramerleri sorgulattığınızda km'nin orjinal olduğunu görebilirsiniz. Muaynesi Eylül 2015'e kadar geçerlidir. Egsoz sesi süper ötesi diyebilirim kulağınız rahatsız olabilir.. Dikkat edin ) Satın aldıktan sonra gönül rahatlığıyla tamamen orjinal değişensiz binebileceğiniz bir motordur. Fiyatı normal tuttum diğerleri gibi 15, 16 bin küsür liralara abartarak ilan vermiyorum sonuçta.. Satma nedenim ise araba alacağım için satıyorum yoksa kesinlikle satmam bu temizlikte bir motoru.. Takas teklif etmeyin takas kabul etmiyorum..

Özellikle belirteyim 12 olurmu 13 olurmu diye aramayın boşuna..

Extraları:
- Puig Smokehead Ön Cam
- Givi Koruma Demiri
- Xenon Farlar
- Performans egsozu
- Metzeller M3 Lastik takımı
- Orjinal Yamaha Fazer Tankpad

Sahibinden.com ilanı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-piyasadaki-en-temiz-fazerlardan-161274168/detay/

Fiyat:14.500

Can Orkos
0 (555) 963 63 08