PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yuki 130-16 hilal

sakaryacros
13 Nisan 2014, 03:52
Selam arkadaslar benim yasm 17 motor kucukten beri hevesim var kendime motor almaya karar verdim simdiden para biriktiriyorum yaz tatilinde alicam insallah motorlari arastiriyorum istedigm notor spor tarz bi motor plucak cok pahali olmivak bide adi olmicak yuki 130-16 hilal modeli baya hosuma.gitti ama birkere motor alma sansim var parayi zor biriktiriyorm cunku bu motor nasildir iyimidir dayaniklimid bana uzun omur gidermi ? Ben titiz ve malini seven birisiyim sizlerden bu konusda yorum bekliyorumm

OFG
13 Nisan 2014, 04:09
Sende ''... buldunda ... arıyorsun'' be kardeşim :D
Bütçeni yaz o bütçeye uygun en ideal motorları tavsiye edelim.

JafJaf
13 Nisan 2014, 13:16
git gör, bakmayla gerçekten görme aynı olmaya biliyor, bana oyuncak gibi gelmişti.
para da zor birikiyor ise, alma. benim önerim klasik bir cub al, modifiye falan yap, istediğini yap, ucuz herseyi.

bu model ss olsa ne olur olmasa ne olur. gösteriş için alma :wiinkk: sürmek, öğrenmek için al.

Being
13 Nisan 2014, 14:04
Bu konuda sana galiba en çok ben yardımcı olabilirim, çünkü bir hafta kadar önce benimde aklımdaki model buydu. İnternetten araştırdım ve kullanan toplamda 4 veya 5 adamın yorumuna rastlayabildim. Bu beni motordan soğutmaya yetti açıkçası, çünkü kimse bunu adam gibi kullanmamış. İkinci ellerine baktım onları da genelde 1.000 KM yapıp hatta genelinde 1.000 KM bile yapmadan satmaya çalışmışlar bu da beni iyice şüphelendirdi. Fakat bayii de gidip görünce oyuncak gibi bir şey olduğunu gördüm. Benim boyum 178 ve 68 kiloyum benim altımda o kadar küçük kalmadı yine ama tam olarak içime sinmedi. Ayrıca ne egzoz sesini beğendim ne de çok gözle görülür bir artısını bulabildim. Pazartesi KUBA XCG 150 alacağım fiyat olarak ondan daha uygun bir bak derim ;)

babaAkar
13 Nisan 2014, 15:07
Çinliler içinde bazı modeller vardır ki ben onlara çinlinin çinlisi diyorum..
Yukide bunlardan bitanesi....
Yuki önermem kardeş Çinlide önermem Ama illaki çinli istiyorsan rks ve mondial iş yapar.

tayfungun45
13 Nisan 2014, 15:56
Az daha biriktir ybr cbf al demeklik konu imiş

sakaryacros
13 Nisan 2014, 16:03
hepinizin yorumu için teşekkür ederim arkadaşlar http://www.motosiklet.net/forum/members/ofg-106689.html bütçem 2.000 ile 2.2000 arası bu motor banada pek iç açıcı gelmedi zaten oyuncak gibi duruyo çin öalı olduğu içinde güvenemedim pek bana onerebileçeğiniz bu tarz bi motor varmı ?

babaAkar
13 Nisan 2014, 16:14
bak kardeş sana bi tavsiyede buluncam ama bu tavsiyemi dikkate al..

kadırga kd125 diye bir motor var cup modeli olanından bahsediyorum commuter değil..
Bu motor yamaha crypton motorunu kullanıyor... Fiyat olarak sıfırları 2200 civarı satılıyor. Al tepe tepe kullan kardeş..,:thumleft:

Şekil oluyum diye çinlilerle uğraşma yukiye bulaşma yakından gördün mü bilmiyorum ama ben yuki kadar kalitesiz motor görmedim :farao:
İnan ki beleş verseler binmem korkarım yani can taşıyoruz sonuçta.

sakaryacros
13 Nisan 2014, 16:30
http://www.motosiklet.net/forum/members/babaakar-106699.html kardeş saolasın ama ben bu tip motor aramıyorum daha çok commuter tarzı bşey arıyorum bi arkadaş kubayı onerdi guzeenziyo http://www.motosiklet.net/forum/members/being-108455.html bu motor nasıl acaba iyimi sağlammı bana plastik govdeli motor lazm değil yuki gibi baktm çenç duruyo sağlam bi motor lazm ve sorun çıkarmıcak ?

babaAkar
13 Nisan 2014, 16:43
kardeş bütçene en uygun ve en sağlam motor kadırga kd 125 ,Commuter tarzı arıyorsan ne kadar önermesemde honda cb125 ace öneririm 2. el 2400 e falan bulursun.. Yada bajaj boxer al 3000 lira tipi kötü ama cb125 aceden daha güzel bi motor.

sakaryacros
13 Nisan 2014, 16:56
kardeşş kadırga nın tipinde motor istemiyorum cup tarzı falan hondada benim bütçemi bayaa bi açıyo zatn öğrenciyim parayı zir biriktiriyorum bajaj da en sevmediğim motor tipi tel janttan nefret ederm zatn yaz tatilnde alıcam motor bitek aklıma yatan KUBA XCG 150 fiyatıda beğendğm yukiden uygun ve diri duruyor bu motoru bilen varsa kullnan veya duyan sağlamlığı ve görünüşü bakımından bana yardım etsin

babaAkar
13 Nisan 2014, 17:02
edit:Bajaj boxer tel jant değil alaşım jant.
Tamam kardeş motor zevk işidir gönlüne yatanı al kubayı sevdiysen onu al hayırlı olsun şimdiden.

Afyonlu_Cash
13 Nisan 2014, 17:09
http://www.yuki.com.tr/urun/13/kr-15-asteroit-3000

bunu tasarlıyan mühendisler ne içmiş :salut:

sakaryacros
13 Nisan 2014, 17:12
herkeze teşekkür ederim ardeşim . babaakar kardeş sanada ayrı teşekkür ederim ilgilendiğin için saol zaten motor almama dha 5-6 ay var o zamana kadar fyatlar düşer daha iyi bi motor alırım belki hadi kalın sağlıcakla..