PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kavga ettim haketti

porlanoche
10 Nisan 2014, 20:33
Evet arkadaşlar bugün motorla okuldan dönüyorum önümde ki şerit tıkandı bende yan şerite geçeyim dedim oradan da bir araba çıkıyormuş bende görüyorum arabayı araba da beni görüyor üzerine görmediyse diye kornaya da basmama rağmen geldi göz göre göre dokundu motora. Ben doğal olarak napıyosun düzgün sür gibi birşey söyledim. Devam edecektim ki baktım arabadan iniyor bende indim motordan laga luga yapmaya başladı ben yine birşey demedim en son adam gibi sür şu arabayı dedim motorun üzerindeyken boğazıma salırdı sinirlendim indim motordan bi tane patlattım yüzüne o da vurdu ama kaska geldi bir de üzerine bıcak falan çıkardı da olay büyümeden ayırdılar. Sonuca gelirsek kavga iyi bir şey değil ama hanzoları da dövmekten korkmayın ve yanınızda kesinlikle biber gazı taşıyın orda gaz yanımda olsa ve ehliyetim olsa kaskı kafasında patlatırdam ama maalesef böyle oldu.

Mesh
10 Nisan 2014, 20:36
yürü bee :D
bugun jeepten adam inseydi kaskı geçirmiştim delikanlı cam kapalı konusuyor ah bi ineydi ahhh ahhh

kngsze
10 Nisan 2014, 20:37
Pirinç muşta, işaret parmağı kadar bıçağı olan birde sustalı :) ruhsatlı silah alabilecek yaşa gelene kadar bmyle amaç göstermek yemesse kullanmak, iyi bir şey değil ama gerekli..

sdirer
10 Nisan 2014, 21:04
egzoza haydar saklasak? :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Yazdıklarını 2 kişi okuduk yinede anlayamadık,bir üçüncü lazım!

doğru diyorsun. imlaya dikkat etmedim arapça yazdım.

tr_select
10 Nisan 2014, 21:04
Evet arkadaşlar bugün motorla okuldan dönüyorum önümde ki şerit tıkandı bende yan şerite geçeyim dedim oradan da bir araba çıkıyormuş bende görüyorum arabayı araba da beni görüyor üzerine görmediyse diye kornaya da basmama rağmen geldi göz göre göre dokundu motora. Ben doğal olarak napıyosun düzgün sür gibi birşey söyledim. Devam edecektim ki baktım arabadan iniyor bende indim motordan laga luga yapmaya başladı ben yine birşey demedim en son adam gibi sür şu arabayı dedim motorun üzerindeyken boğazıma salırdı sinirlendim indim motordan bi tane patlattım yüzüne o da vurdu ama kaska geldi bir de üzerine bıcak falan çıkardı da olay büyümeden ayırdılar. Sonuca gelirsek kavga iyi bir şey değil ama hanzoları da dövmekten korkmayın ve yanınızda kesinlikle biber gazı taşıyın orda gaz yanımda olsa ve ehliyetim olsa kaskı kafasında patlatırdam ama maalesef böyle oldu.

İniyorsun, motorun üzerindeyken boğazina sariliyor ve sonra tekrar iniyorsun..:pl:

Daha "Türkçe" yazamayan adama ne denir bilemedim. İlk önce Türkçeye sahip çik, sonra geçmiş olsun deriz :)

sdirer
10 Nisan 2014, 21:06
egzoza haydar saklasak kngsze'nin mesajına cevaptı ama sistem önceki mesaja iliştirdi. belkide ben yanlış yere tıkladım. bilmiyorum.

dionysos06
10 Nisan 2014, 21:09
egzoza haydar saklasak? :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

doğru diyorsun. imlaya dikkat etmedim arapça yazdım.

Hocam haydarın portatifleri var. Teleskopik jop diyorlar. Küçülünce yer tutmuyor. Hemde 15 tl civarı tavsiye ederim :)

skystar
10 Nisan 2014, 21:13
Gerçekse iyi yapmışsın diyeceğim ama çsb ise gidin kardeşim forumdonanımın konu dışı bölümüne zaten orada yeterince hayal gücü yüksek arkadaşlar var...

porlanoche
10 Nisan 2014, 21:16
İniyorsun, motorun üzerindeyken boğazina sariliyor ve sonra tekrar iniyorsun..:pl:

Daha "Türkçe" yazamayan adama ne denir bilemedim. İlk önce Türkçeye sahip çik, sonra geçmiş olsun deriz :)

bence gayet açık sorun sende, motordan inip napıyorsun lan dedim uzamasını istemediğim için tekrar bindim motora ondan sonra düzgün sür dedim o arada boğazıma yapıştı adam. Hayır mantıken düşününce de söylediğin gibi olmadığını anlamana rağmen yazmanın amacını da anlamadım açıkçası.

beko12345
10 Nisan 2014, 21:19
Ahahahah

::ban::

kngsze
10 Nisan 2014, 21:20
bence gayet açık sorun sende, motordan inip napıyorsun lan dedim uzamasını istemediğim için tekrar bindim motora ondan sonra düzgün sür dedim o arada boğazıma yapıştı adam. Hayır mantıken düşününce de söylediğin gibi olmadığını anlamana rağmen yazmanın amacını da anlamadım açıkçası.

İnsan yazılanı anlamak için 2 kere okumak zorunda kalınca haliyle tepki gösteresi geliyor.
Aynı durum bende de vardı ,Allah'a şükür yavaş yavaş düzeliyor.
Bir tek telefondan girerken gene katlediyorum ama buda bir şey.
Belki sende doğru yolu bulur Türkçe'mizi güzel kullanırsın :cat:
Respect tr_select :mrgreen:

CEM.
10 Nisan 2014, 21:23
Kotu oneri oluyorsunuz arkadaslar..

Trafikte hic ugrana 2 kursunla yada 1 bicakla olmekmi istiyorsunuz

Isterse kirsin vursun dusursun ama ölmeye degermi..

Turlu turlu hikayeler okuyorum sasip kalıyorum.

Motosiklet suruclerini yani bizleri kotu lanse ediyorsunuz.

kngsze
10 Nisan 2014, 21:28
Kotu oneri oluyorsunuz arkadaslar..

Trafikte hic ugrana 2 kursunla yada 1 bicakla olmekmi istiyorsunuz

Isterse kirsin vursun dusursun ama ölmeye degermi..

Turlu turlu hikayeler okuyorum sasip kalıyorum.

Motosiklet suruclerini yani bizleri kotu lanse ediyorsunuz.

2 hafta önce saat 12 civarıydı galiba , bizim burada dar bir dört yol var.

Motosiklette bir arkadaş kenara park etmiş , siparişi eve götürecek,

Kafası güzel bir merco kullanıcısı virajı alamayıp bir güzel motosikleti devirdi.

Kurye abim hopp yavaş diye bağırmasıyla arabadan inen 3 kişi adama saldırmaya başladı sen ne diyorsun hesabı,arkadaşlarla olaya dahil olmasak sonu nasıl biter Allah bilir...

Bu olay istisna ama bence istisnaya göre önlem almak gerekli

numangokce
10 Nisan 2014, 21:37
... yanınızda kesinlikle biber gazı taşıyın orda gaz yanımda olsa ve ehliyetim olsa kaskı kafasında patlatırdam ama maalesef böyle oldu.

biber gazı savunma aracıdır. biber gazıyla etkisiz hale getirip saldırırsanız o "hanzo"dan farkınız kalmaz.

Teleskopik jop yararlı bir alet. aparatıyla kemerinizde rahatça taşıybilirsiniz, varlığını unutturabilir. ama kalitelisine yönelmenizi tavsiye ederim, bazen en olmadık yerde yarım açık kalabiliyo.

Kişisel savunma araçlarından biri de bir el feneri. şarjlı. bir tarafında led feneri kumanda eden anahtar var, diğer tarafında da elektroşok özelliğini kumanda eden bir anahtar. görünüşte polis feneri gibi. ama hatrısayılır bir şok veriyo. onun fiyatı da Ankara Gimat'ta bir toptan kırtasiyecide -adını hatırlamıyorum- 15 liraydı.

dionysos06
10 Nisan 2014, 22:26
biber gazı savunma aracıdır. biber gazıyla etkisiz hale getirip saldırırsanız o "hanzo"dan farkınız kalmaz.

Teleskopik jop yararlı bir alet. aparatıyla kemerinizde rahatça taşıybilirsiniz, varlığını unutturabilir. ama kalitelisine yönelmenizi tavsiye ederim, bazen en olmadık yerde yarım açık kalabiliyo.

Kişisel savunma araçlarından biri de bir el feneri. şarjlı. bir tarafında led feneri kumanda eden anahtar var, diğer tarafında da elektroşok özelliğini kumanda eden bir anahtar. görünüşte polis feneri gibi. ama hatrısayılır bir şok veriyo. onun fiyatı da Ankara Gimat'ta bir toptan kırtasiyecide -adını hatırlamıyorum- 15 liraydı.

Gimata ugrayıp ondan da almak lazım. Taşıması diğerlerine göre daha pratik olsa gerek... Link bulabilirsen ve yollarsan sevinirim .

OFG
11 Nisan 2014, 02:03
Bence hiçbir alete gerek yok :D güzel korumalı bir eldivenin varsa :D onla geçirdiğin yumruk yeterli olacaktır ^^ Tabi kollarının gücüde önemli arka kol çalışmak lazım biraz ^^

movibiker
11 Nisan 2014, 03:40
Allah korumuş,her an o bıçak bi tarafına girebilirdi.gençler lütfen uzak durun bu tip işlerden.iş çoğu zaman kavgayla bitmiyor,piyasa it kopuk dolu,hayatınızdan olabilirsiniz.Size tavsiyem trafikte olan hiçbirşeyi kişiselleştirmeyin,adam motora çarptımı bak motorda bişey yoksa uzaklaş,hasar varsa rapor tut bu kadar basit,trafikte gurur yapmayın çünkü türkiyede yaşıyoruz.

shooter1
11 Nisan 2014, 10:02
bir telefon bir kamyon adam

Mehmet Turan
11 Nisan 2014, 16:29
http://www.youtube.com/watch?v=EiXMMz1NTL4 Tam bu konuya uygun bir video mutlaka izleyin. :mrgreen:

kngsze
11 Nisan 2014, 16:42
http://www.youtube.com/watch?v=EiXMMz1NTL4 Tam bu konuya uygun bir video mutlaka izleyin. :mrgreen:

Ahada benim cılız halim :queen:

Jokzilla
11 Nisan 2014, 17:50
Keşke benim başıma gelse öldüreyim onu oracıkta @Tr_Select abim biraz insanlara karşı alaycı konuşmuyormusun? Herkes bi yana sen bi yana ama bi kac defa banada yaptın sebebini merak ettim. Konuya donelim; çıkarip kaski vuraydin kafasina bi kerede benim basima gelse ya bunlar simdi o adam olmustu, bana yapsa o hareketleri. Ne bicagi isterse balta ceksin farketmez konservd kutusuna ceviririm onu.

kngsze
11 Nisan 2014, 18:32
Keşke benim başıma gelse öldüreyim onu oracıkta @Tr_Select abim biraz insanlara karşı alaycı konuşmuyormusun? Herkes bi yana sen bi yana ama bi kac defa banada yaptın sebebini merak ettim. Konuya donelim; çıkarip kaski vuraydin kafasina bi kerede benim basima gelse ya bunlar simdi o adam olmustu, bana yapsa o hareketleri. Ne bicagi isterse balta ceksin farketmez konservd kutusuna ceviririm onu.

Kurtlar vadisini çok izlemişsin knka :queen:

Gözü kara biri denk gelirse hastane masrafları da hediyesi olur :wiinkk:

M.balibey
11 Nisan 2014, 19:02
geçmiş olsunda adam yanında korkutmak için bıçak taşıyormuş yoksa saplamak için taşısa çıkardığını görmenle saplaması bir olur aman dikkat

adam %1ci olmasın:)

Jokzilla
11 Nisan 2014, 21:01
Kurtlar vadisini çok izlemişsin knka :queen:

Gözü kara biri denk gelirse hastane masrafları da hediyesi olur :wiinkk:

Tek rakibim Van damme, ayrica Kick Boks ilgi alanim 11 yildir :bounce:

Tİme_shİft42
11 Nisan 2014, 21:07
Birazda mahkemeden darpdan tazminattan konuşalım isterseniz :cherry:

Jokzilla
11 Nisan 2014, 21:19

Tazminat bana koymaz ben o girtlagima yapisan adami dovemezsem o 10 yil icime oturur, Mng kargo kuryesi gecen elimde kaliyodu ucuz yirtti. :D

numangokce
11 Nisan 2014, 23:57

bu konuda da tecrübe kazanmak üzereyim :D

Mesh
12 Nisan 2014, 02:05
ÇARE HAYDAR :DD:D

otopsici
12 Nisan 2014, 09:56

ehliyet yok
trafik kurallarına uymak yok
bu halde trafiğe çıkmışsın
100 de 100 suçlusun utanmadan gelmiş burada hak etti diye başlık mı açıyorsun?

hele sana akıl verenleri de ayrı kınıyorum
ne güzel dövüyorsunuz adamları
milletin eli armut topluyor
gel beni döv diye size yalvarıyorlar

orh
12 Nisan 2014, 11:25
arkadaşlar benim yaşım 39 bugune kadar tecrübem kavgaların hiç bir olayı çözemdeiği yalnız birazda olayı büyütmeden gözü karalık sanki sana daha bir saygılı oluyormuş gibi davranılıyor abartmadan tabi herkezin bir sabrı var o çizgiyi aşmadan bende motorsikletle trafikte bir çok kez böyle durumlarda karşılaştım sabır deyip uzaklaşıom hemen çünkü tartışsamda sonuc olan olduğuyla kalıyor dahada köütüsü olabiliyor youtubede bunlarla ilgili ibretlik videolar var aea nında videoları var bunları izleyin sakin kalalım motorsikletin zevkini çıkarın:)

YouSuffer
12 Nisan 2014, 11:30
Gidin boks eğitimi alın hem kendınızı savunursunuz hemde sporla fit kalırsınız kafanız dağılır.

cem_bloodz
12 Nisan 2014, 11:38
ben katılmıyorum abi bu hata sende olayına bana hep kadınlar denk geliyo aynaya bakmadığı için giderken aynaya bi tane tekme atıyorum o zaten anlıyo aynaya bakması gerektiğini.. araç süren bayanlarla aram limoni biraz :/
(dipnot: siz demeden ekliyim anneminde ehliyeti var evet ama elinden aldım araç kullanmasın diye)

porlanoche
12 Nisan 2014, 12:43
ehliyet yok
trafik kurallarına uymak yok
bu halde trafiğe çıkmışsın
100 de 100 suçlusun utanmadan gelmiş burada hak etti diye başlık mı açıyorsun?

hele sana akıl verenleri de ayrı kınıyorum
ne güzel dövüyorsunuz adamları
milletin eli armut topluyor
gel beni döv diye size yalvarıyorlar

hatalı olduğum tek nokta ehliyet ve ayrıca ne yani hiç şerit değiştirmeyecek miyiz ? o benim üzerime kırıyor sorun yok ben vuruyorum sorun öyle mi ? üzerine adam boynuma sarılıyor ne yapmam gerekiyordu elini mi öpseydim adamın ?

D e m i r
12 Nisan 2014, 12:48
Geçmiş olsun, soğuk kanlı olmak gerekir öyle durumlarda Allah korusun. Bu forumda klavye ustası çok adam var hakketen. Amacınızı anlamış değilim. Kime neyi kanıtlıyorsunuz

otopsici
12 Nisan 2014, 13:02
hatalı olduğum tek nokta ehliyet ve ayrıca ne yani hiç şerit değiştirmeyecek miyiz ? o benim üzerime kırıyor sorun yok ben vuruyorum sorun öyle mi ? üzerine adam boynuma sarılıyor ne yapmam gerekiyordu elini mi öpseydim adamın ?

1 hatalı olduğum tek nokta dediğin şey hata değil 100 de 100 senin bilerek ve isteyerek yaptığın kötü bir suçtur
ehliyetsiz olarak trafiğe çıkmak hata değil düpe düz başkalarına hakarettir
bir daha bana hata yaptım geyiği yapmayın!

2 olay senin yazdığından 100 de 100 farklıdır! bundan eminim
burada ne kadar adam suçlu videosu paylaşıldıysa hepsinde motosikletli suçluydu

3 o kadar trafik kuralını hangi ehliyet kursunda öğrendin bu arada
madem bu kadar trafiğe hakim sin neden ehliyetsiz trafiğe çıkıyorsun

hadi ordan

Pangea
12 Nisan 2014, 13:53
El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış...

kngsze
12 Nisan 2014, 13:56
El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış...

Birkaç yumruk yiyip camdan yapılma olmadığınızı anladığınızda , sınırlarınızı zorlamadan yaşadığınızı hissedemezsiniz !!

Alakasız oldu ama direk bu aklıam geldi :D

Pangea
12 Nisan 2014, 14:03
Birkaç yumruk yiyip camdan yapılma olmadığınızı anladığınızda , sınırlarınızı zorlamadan yaşadığınızı hissedemezsiniz !!

Alakasız oldu ama direk bu aklıam geldi :D

Hocam şimdi şöyle bir şey var tamam aşağı indiniz dalıcaksınız adama peki adamın neler yapabileceğini biliyor musunuz belki eğitimli belki üzerinde silah var.insanlar böyle stresli durumlarda katil oluyorlar her şeyi düşünmek lazım...

kngsze
12 Nisan 2014, 14:08
Hocam şimdi şöyle bir şey var tamam aşağı indiniz dalıcaksınız adama peki adamın neler yapabileceğini biliyor musunuz belki eğitimli belki üzerinde silah var.insanlar böyle stresli durumlarda katil oluyorlar her şeyi düşünmek lazım...

Orası öyle ona lafım yok daha bu sabah dayak yiyordum,benzinciden çıkarken uyku sersemliğiyle birlikte virajı biraz açıktan almışım.Arkadan gelen araç aralıksız 10 saniye kornaya basınca bende çevirdim kafayı baktım küfür ediyor,el işaretleriyle sağa çek dedim.Adam arabadan bir çıktı sanarsın Mike tyson.
Özür dilerim abi o kadar kornaya basmana gerek yoktu dedim topukladım :pr:

porlanoche
12 Nisan 2014, 14:34
1 hatalı olduğum tek nokta dediğin şey hata değil 100 de 100 senin bilerek ve isteyerek yaptığın kötü bir suçtur
ehliyetsiz olarak trafiğe çıkmak hata değil düpe düz başkalarına hakarettir
bir daha bana hata yaptım geyiği yapmayın!

2 olay senin yazdığından 100 de 100 farklıdır! bundan eminim
burada ne kadar adam suçlu videosu paylaşıldıysa hepsinde motosikletli suçluydu

3 o kadar trafik kuralını hangi ehliyet kursunda öğrendin bu arada
madem bu kadar trafiğe hakim sin neden ehliyetsiz trafiğe çıkıyorsun

hadi ordan

uzun uzun anlatırdım durumu sana ama zaten bir motorcu kardeşinin sözüne inanmayan adama birşey anlatmanın alemi yok. Tamam ben suçluyum çakıyı da ben kendi kendime çektim motoru da kendi kendime vurdum adama.