PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : artçı kaskını en kolay nasıl tasıyabilirim

ekspermesut
08 Nisan 2014, 09:43
herkeze merhaba fileyle falan sabitlemek biraz sıkıntı veriyor artçı mototrdan inince sende iniyosun koltugu aç fileyi çıkar koltugu tak fileyi sabitle uzun iş :) daha basit yolunun bilen varmı bu işin

tr_select
08 Nisan 2014, 09:54
Dirsek korumasının oraya sıkıştırıveriyorsun, yani halk tabiriyle koluna takıyorsun... Usul usul gidiyorsun.

Motosiklet modelini söylemeden yardım istemende garip. Sucutur galiba ?

ekspermesut
08 Nisan 2014, 09:57
sory model 600 rr

kemboo
08 Nisan 2014, 10:06
valla bende çanta yokken çanta demirine asıp soldan sallandırıyordum biraz gerilince duruyordu tabi sizdede tutma yeri varsa oraya asabilirsiniz

ectuna
08 Nisan 2014, 10:46
http://www.feyizoglu.com/Filesi_43945.html#0

5 lira
tavsiye ederim.
her zaman bişiler çıkıyor taşımak gereken. sıkıştırıyorun altına oluyor. motorun üstünde tutuyorum. çok da kötü durmuyor.

ekspermesut
08 Nisan 2014, 11:19
aynısından bendede var da bunla ugrasmak sıkınıtılı sabitde kalmıyor koydugum seyler aynadan bi bakıyom yan yatmış allah muhafaza daha saglam bir yöntem arıyorum

ectuna
08 Nisan 2014, 11:22
bauhouse da 2 ucu kancalı renkli yay gibi dışı kumaş kablolar var. onları her zaman yanımda taşırım.
onlarla taş gibi oluyor ne takarsam
brandayı ucmasın ve araya kedi girmesin diye de bunları kullanıyorum. (kedi giriyor her türlü)

kngsze
08 Nisan 2014, 11:34
bauhouse da 2 ucu kancalı renkli yay gibi dışı kumaş kablolar var. onları her zaman yanımda taşırım.
brandayı ucmasın ve araya kedi girmesin diye de bunları kullanıyorum. (kedi giriyor her türlü)

Sizin bu kedilerden çektiğiniz nedir ya :D

Açık alana kitliyorum branda falan hiç bir şey koymuyorum 1 tane kedi yanaşmadı henüz :D(10 metre ötedeki köpeğin etkisi vardır ama eminim ki)

ectuna
08 Nisan 2014, 11:37
Sizin bu kedilerden çektiğiniz nedir ya :D

Açık alana kitliyorum branda falan hiç bir şey koymuyorum 1 tane kedi yanaşmadı henüz :D(10 metre ötedeki köpeğin etkisi vardır ama eminim ki)

benim şikayetim yok

ekspermesut
08 Nisan 2014, 11:49
[QUOTE=ectuna;3312126]bauhouse da 2 ucu kancalı renkli yay gibi dışı kumaş kablolar var. onları her zaman yanımda taşırım.
brandayı ucmasın ve araya kedi girmesin diye de bunları kullanıyorum. (kedi giriyor her türlü)[/QUOT
arka seleye sabitleme yontemi yokmu lastik ve fileden baska bi yerde görmüştüm kask arkada duruyor hiç bir baglantı ekipmanı olmadan

tr_select
08 Nisan 2014, 11:50
RR için pek alternatif yok. Seçeneklerin kısıtlı. Ya file kullanacaksın ya da dirseğe takacaksın.

arka seleye sabitleme yontemi yokmu lastik ve fileden baska bi yerde görmüştüm kask arkada duruyor hiç bir baglantı ekipmanı olmadan

Arkadaşın bahsettiği kancalı lastik. Yüksek hız veya aşırı rüzgarlarda kaskına elveda diyebilirsin bunu kullanırsan. RR'dan bahsediyoruz....

rogget
08 Nisan 2014, 12:08
sırt çantası kullanıyorum ben(artık gerk kalmıyor yan çantalarım var :D) artçı varsa kaskı çantadan çıkarıp çantayı artçının sırtına takıyorum.

Osırıs
08 Nisan 2014, 12:55
http://www.feyizoglu.com/Filesi_43945.html#0

5 lira
tavsiye ederim.
her zaman bişiler çıkıyor taşımak gereken. sıkıştırıyorun altına oluyor. motorun üstünde tutuyorum. çok da kötü durmuyor.

Ben 8 liraya almıştım yakınlardaki motorcudan,kazık yemişim desenize :queen: