PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 125 Zn arka kısımda sürtme sorunu (Yardım)

plectrum
27 Mart 2014, 00:25
Motosiklette bişeyler sürtüyor arkadaşlar arka kısımda. Bugun baktım siyah plastik arka çamurluk çıkmış ve sürtünmeden dolayı %10'u kaybolmuş. Lastikte de iz yoktu nasıl oldu anlayamadım. İçinden çıkarttım ama hala sürtünen bişeyler var. Servise götürdüm açmadan belli olmaz dedi gıcık oldum. Sen ustaysan açmadan bilmen lazım nasıl usta bunlar anlayamadım. Bu sürtünme sizce ne olabilir arkadaşlar? Fazla ses yok giderken asimetrik olarak hissediyorum acaba kayışla fln mı alakalı? Aklıma o da geldi

serkanADH13
27 Mart 2014, 01:49
dostum lastıkte CİVİ,TEL,,VS olabılır ve o surtuyor olabılır,

sende kontrol edebılırsın,
motorunu sehpaya kaldır (iki ayaklığa) tekeri çevir veya hafif gaz ver sürtn yer belli olacaktır,

onun dışında eğer lastik dönerken geliyor ise o ses iyice dinle,
kayışında aşınma veya hasar var ise kayışın bulunduğu kapağa sürtebilir ve ses oradan gelebilir,

İstersen ve yakınsan uğra bakalım,
hem sende görmüş olursun,,,

Kendin sökersin istersen sen dağıt ben toparlarım :)

0 535 939 20 86

plectrum
27 Mart 2014, 14:26
dostum lastıkte CİVİ,TEL,,VS olabılır ve o surtuyor olabılır,

sende kontrol edebılırsın,
motorunu sehpaya kaldır (iki ayaklığa) tekeri çevir veya hafif gaz ver sürtn yer belli olacaktır,

İlgin için teşekkürler Ankarada oturuyorum malesef ya :)

plectrum
31 Ağustos 2014, 16:08
Bu arada camurluk asya motor sitesinde 10 tl mondial motor sitesinde 23 tl. Aynı parçalarda bu kadar fiyat farkı çok fazla. Mondial geçiriyor anlaşılan. Ayrıca asya motor sitesinde bayiden parça alırsam kargo ücreti de yok.