PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SIKINTISIZ 2 VİTESLİ 65CC ORJİNAL HERO PUCH

anilakin78
07 Mart 2014, 20:16
Motor yaz sezonuna hazır vaziyettedir.Koldan 2 vitesli ayak marşlıdır.Belki akü koyarak el marşı yapabilirsiniz.Plaka,ruhsat,muayene,sigorta yoktur.Polislerin pek ilgisini çekmiyor.Defalarca karşılaştığımız halde şuana kadar beni hiç çevirmediler.65cc Turbo Sport modelidir.1998 modeldir.Yokuş falan çıkar mı diye sormayın.Çıkar tabiki 2 kişi 1.vitesle çıkmayacağı yokuş yoktur.Motor komple yeniden revize edilmiştir.Elektrik sistemi,karbüratör,buji,segman,bobinler,fren telleri,vites telleri,gaz kolu ve gaz teli,ateşleme sistemi hepsi elden geçmiştir.Şuanda kuruş masrafı yoktur.Yakıtı adeta kokluyor.Depo boşken kokusu ile 3 km yol gittim.Şuanda sinyalleri ve kilometre saati çalışmamaktadır.Gerek görmediğim için yaptırmadım.80 km/h yaptım araba ile ölçülmüştür.Üzerinde Honda CBF aynaları vardır.Gidonu 1 hafta önce aldım eskisinide verebilirim.Sesine ve konforuna hasta olmamak elde değil.Garanti ediyorum üzerinden inmek istemeyeceksiniz.Kesinlikle çalıntı falan değildir.Benden önceki sahibinin telefonunu verebilirim isteyen olursa.Motoru araya buraya getiremem.Alacak arkadaş gelir pazarlığını yaparız biner gider.Şimdiden hayırlı olsun...En altta sahibinden linki,fiyatı ve iletişim bilgileri yazılmıştır...