PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1-DEPO BENZİN HEDİYELİ İLK SAHİBİ FULL HATASIZ

yapiressami
06 Şubat 2014, 15:18
Motorum 12000 km de dir sadece ev-iş arası kullandım neredeyse artçı bile binmedi diyebilirm
İLK SAHİBİYİM "ama ilk motorum değildi" yaşım 32 itina ile rodajını yaptım yetkili serviste periyodik bakımları zamında (her 2000km debir) yapıldı kitapçıkta kaşeleri göreceksiniz zaten, hala da sakin kullanmaktayım debriyaj balatası ve teli yılbaşında "iyisiyle" değişti yumuşacıktır vites geçişlerim eksoz dışında kuruş masrafı yok bir çok ekstrası var
yetek anahtarı da mevcut motor koruma demiri, çanta demiri, içine 2kask sığabilen arka çantası depo kılıfı, (ilk sene takıldı) O-RİNG ZİNCİR alarm, uzaktan kumanda ile çalışabilme, koyu mavi xenon farları, ekstra power led aydınlatması ekstra stop ve sinyalleri ile eksiksiz motordur
lastiklerin durumu iyidir 100 km de 3.2 – 3.6 arası yakar ekonomiktir yedek parçası çok yaygın ve uygundur EMSALLERİNE GÖRE 0-100 HIZLANMASI ve PERFORMANSI iyidir. 100 km hızla rahaça uzun süre gidebilirsiniz yürüyeni problemsiz motor içi anahtar değmemiş kazazı yatması çiziği nokta boya yoktur. OCAK BANDROLÜ ÖDENDİ...yeni motorumu buldum ondan satıyorum...
SADECE eksozu paslanmıştır 200 TL YE KOMPLE DEĞİŞECEKTİR.
onu fiayttan düşerim ben siz GICIR-GICIR yenisi ile gezersiniz... deposunuda doldurup vericem
TAKAS DÜŞÜN-MÜ-YORUM
MOTORU GÖRMEK İSTEYENLER BAYRAMPAŞA MERKEZİNDE PARK HAN İŞ MERK. KARŞISINDA GÖREBİLİRLER...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-1-depo-benzin-hediyeli-ilk-sahibi-full-hatasiz-151256313/detay