PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : küba çita 150 r yakıt deposu ve yedek musluğu

durocan
01 Şubat 2014, 21:49
iyi akşamlar sayın arkadaşlar bu akşam 330 km de benzinim bitti(normalmi bilmem motorum zaten 330 km de).yedek musluğuna aldım yine yemedi çalışmadı.elime aldım hanım elinde torbalarla arkamda ben elimde motor benzinliğe yürüdük.fullettim depoyu 8 litre benzin aldı ve tek marşta çalıştı.yani sorun benzinmiş.ama anlamadığım şey:
1)bu motorun deposu kaç litre?(8 den fazla olmaması lazım)
2)yedek musluğuna alınca neden çalışmaz?

Benli
01 Şubat 2014, 22:09
1) zaten yazmışsınız 8 lt diye .

2) belki yedek girişi tıkanmıştır.

durocan
01 Şubat 2014, 22:15
1) zaten yazmışsınız 8 lt diye .

2) belki yedek girişi tıkanmıştır.

ben 8 litre demedim olması lazım dedim.bu tiplerin 10 litre diye biliyorum.sitesinde yazmıyo.ama yedek girişi tıkanmışsa o mantıklı olabilir bak bi servise gösteriyim pazartesi

Benli
01 Şubat 2014, 22:22
Depoya , yedekteyken !!, benzin hortumunu söküp , oradan hava tut veya boşalt sök temizle musluğu , çok zor şeyler değil bunlar.

durocan
01 Şubat 2014, 22:31
Depoya , yedekteyken !!, benzin hortumunu söküp , oradan hava tut veya boşalt sök temizle musluğu , çok zor şeyler değil bunlar.

ben uğraşmayı severim takımlar gereçler de mevcut yalnız biraz ayrıntılı yazabilirmisin bunun için deponun boş olmasu gerekiyomu bi de hortumu depodan mı sökecem musluktanmı ayrıntılı anlatta yarın sabah bi hallediyim çok sağol

Benli
01 Şubat 2014, 22:47
Durocan ! 4 nolu mesajı sırasıyla tekrar oku , yazdım be gülüm !

durocan
02 Şubat 2014, 13:19
Durocan ! 4 nolu mesajı sırasıyla tekrar oku , yazdım be gülüm !

tamam abi saol allah razı olsunn

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

ben yine de garantide motor servise gösteriyim bunlar ben beyaz renk istedime diye kırmızı bi motordan depo van kapak takası yapmışlardı herhalde depo montajında sorun çıktı