PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Silindir Piston ACİL YARDIM

mehmets35
01 Şubat 2014, 02:20
Sayın Abilerim,

Motorum Mondial 125 MG Classic Halk Arasında Köylü Dediğimiz Motorlardan Ben Yılbaşı Akşamı Otobanda 120 Yi Aşkın Bir Hızla Seyir Ediyordum ve Motor Birden Ateşlemidi Bıraktı Kendini Hemen Debriyaja Bastım ve Sağa Çektim Kazadan Beladan Uzak Durmak İçin Motorun Soğumasını Bekledim Ve Motor Yaklasık 25 Dakika Sonra Çalıştı Fakat Takır Takır Ses Çıkarıyordu Meğerse Motorda Yağ Yokmuş Motoru En Yakın Mahallemizin Motorcusuna Götürdüm Baktı Yağ Yok Yağ Koydu ÇAlıştırdık Egsoz dan Sim siyah Kara Dumanlar Atıyordu Usta Silindir Şişmiş Ve Çizilmiş Dedi Bende Motor Meslek 3 Sınıf Öğrencisiyim Daha Önce Mobilet Cup Tarzı Motorlarla Uğraştım Ustanın Çıkardığı Fiyatı Duyunca KEndim Orjinal Silindiri Aldım ve Taktım Sağlam Şekilde Taktım O Kadar Bi Yeteneği Bilgim Var Sanayide Çalıştığımdan Fakat Motor Hala Çalışmıyor Sıfır Silindir Takıldı Piston ve Motor Bozuk Haliyle 1 Ay Tam Olarak Yattı Yılbaşı Gününden Bu Güne Kadar 1 Gecede Yağmurun Altında Kalmıştı Bujiye Hiç Bakmadım Bu Arada Motorun Çalışmama Nedenleri Neler Olabilir Bana Ne Önerebilirsiniz Sizin Değerli Görüş ve Bilgilerinizi Duyarsam Sevinicem ve Derdime Bi Çare Olubilirsiniz Çok Acil Yardımlarınıza İhtiyacım VAR :( BU ARADA MOTORDA HALA AYAKTAN MARŞA BASTIĞIMDA Bİ HAVA SESİ GELİYOR CUF GİBİ AMA HAVA FİLTRESİNDEN GELMİYOR

serkanADH13
01 Şubat 2014, 03:30
güzel kardeşim kendin ugrasman guzen bısıy,

sana ılk tavsıyem MOTORUN SUBAPLARINI KONTROL ET,
sanıyorum subaplar basılı kalmıs yenı conta gelınce bu sebepten motor kompresyona girmiyor,

bu arada motorun calıssa dahı yıne yag yakmaya devam edebılır,
sebebi ise,
yağsız kalan motor aşırı ısındıgından SUBAP KEÇELERİ'nide yakmıştır,
ve o keceler yıne yag cekmesını saglayacaktır,,,

sen işe baslayınca CAGRI at bana ben donerım sana,
takıldıgın yerde sorabılırsın,,,

0 535 939 20 86,,,

vaarool
22 Şubat 2014, 16:48
Baskan bnmki de ole calismiodu piston segman kirmis deistirdim calisti ama simdi de gaz yemio ona cozum ariom ;)