PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apachedeki xenon sorunu

Kaangngr
11 Ocak 2014, 01:18
Merhaba apacheye xenon taktırdım fakat bazen yanmıyor sorun yaşıyorum. Cızz diye bir ses geliyor ve beklemem gerekiyor açılması için. Daha yeni aldım herşeyi yapıldı elektrik tesisatı güçlendirildi ve aküden elektirik alınıyor. Motor kontak açıkkende farları yakabiliyor. İlk çalıştırmada sorun yok yanıyor ikinci veya üçüncü çalıştırmada mutlaka yanmıyor far beyindemi arıza var yoksa başka bişey midir ?

elantronikçi
11 Ocak 2014, 01:20
Balasttan yapıyordur, çin malı ya da çok kötü aldıysan ondan olabilir. Bir de motor soğukken ya da çalışmazken xenon açılmaz, açmıyosundur umarım.

Kaangngr
11 Ocak 2014, 01:37
Hayır motoru çalıştırdıktan sonra açıyorum gene sonuç aynı balastı nerden bulabilirim ? Germany yazıyor beyinde çin yazmıyor ama bunun alman malı olduğuna inanmıyorum pek. Genelde iki gün çalıştırmadığım zaman bile yanıyor ama 15 dk süren bi yolculuktan sonra park ediyorum motoru ve yarım saat sonra geldiğimde çalışmıyor...

serkanADH13
11 Ocak 2014, 02:49
bir ara bana uğra istersen bendeki xenon beyınlerı ıle deneyelım sonuc kesınlessın,,,

Kaangngr
11 Ocak 2014, 09:13
bir ara bana uğra istersen bendeki xenon beyınlerı ıle deneyelım sonuc kesınlessın,,,

Bugün açıksan uğrarım sağolasın serkan abi

polo34
11 Ocak 2014, 09:58

janta akord yapabiliyormusun ustam? ya da yakınında yapan var mı? bisikletçi de olur, varsa hafta içi sana uğramak isterim, ufak tefek elektrik işlerim de var ...

serkanADH13
12 Ocak 2014, 03:31
dostum senın xenon bundan,
ve tek beyin (balast) kısa ve yer kaplamayan sistem,,,
yani değişim mümkün değil,,,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-motosiklet-motorsiklet-xenon-sifir-kutusundadir-65tl-87223500/detay/

piyasadaki xenon ve değişebilir beyin' (balast')lı ürün bu,,

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/xenon-hid-motorsiklet-far-kit-h6-8000k-32032593...

__________________________________________________ __________________________________________________ _______________________________________________

Akord işi zahmetli ve sehpa gerektiren bişiydir,
o sebepten artık piyasada pek akodr ile uğraşan yok,,,