PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bobber yapılır mı??

cem_bloodz
10 Ocak 2014, 15:24
aklımda binlerce motor var sürekli fikir değiştiriyorum aklım bi fazer6ya bi virago250ye bi mt09a bi ybrye bi dragstar650ye bi 600RRa kayıyo :pale: farkındaysanız hiç birinin birbiriyle alakası yok ama asıl aklıma son gelen fikir hepsinden daha uçuk sanırım 30.000 kmden düşük eski kasa bi ybr alsam(benim prensese hiç dokunmadan) acaba bunu bobbera çevirebilirmiyim?? aklımdaki fikirlerin başında tüm kaportayı sökmek var sonra arka çatal.. arka çatalın aynı ölçülerde en olarak daha genişini bulursam daha geniş bi lastik + 16" yada 17" takabilirim ön dişliyi küçültüp arkayı büyütürsem motorun gücü artar yorulma sorunundan kurtulurum zaten amacım hız yapmak değil pazar günü bi sahil turuyla zevk almak.. arka amortisör iptal olup araya düz demiri yerleştirdiğim zaman 16-17"le arkayı indirmiş olurum kilometre saatine göstergelere falan ihtiyacım yok sökerim sadece sinyal ve uzun kısa far olsa yeterli ufak bi ape hanger gidon işimi görür bide çelik fren hortumu hoş olur lastiklere beyaz yanak yarıdan kesik egsoz düşünüyorum bide yapılabilirse şaseden eğdirip ön tekeri biraz daha ileri alırsam dünyadaki en saçma sapan ybryi üretirim diye düşünüyorum:queen: aklımdaki fikirleri kağıda dökebilirsem resimleri buraya yüklerim..:wiinkk:

:king:sizce yapılabilitesi varmı??

ÖZALTIN
10 Ocak 2014, 17:08
neden olmasın, internette örnekleri var onlar yaptıysa sen de yaparsın. uğraştırır tabi ama şahsen yaptığını görmek isterim.