PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Ekipmanları

paradoks6141
10 Ocak 2014, 13:57
Arkadaşlar hem yazlık hem kışlık montları tavsiye eder misiniz yoksa bir yazlık bir de kışlık mı olmalı? Varsa önerdiğiniz markalar eldiven, kask ve mont için. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Neden kimse bir fikir belirtmez ki siz değerli motosiklet kullanıcısı arkadaşlardan :/

kemboo
10 Ocak 2014, 14:27
bu tarz konular çok açılıyor.Markaları biraz araştırıp direk ürün bazlı sorarsan veya fiyat aralığı marka model belirtirsen daha iyi yardımcı olunur. Şimdi mont demişsin ama bütçen ne kadar deri mi istiyorsun tekstil mi yani çok havada. Konu açarken biraz daha spesifik olursan daha iyi sonuca ulaşırsın :cat:

paradoks6141
10 Ocak 2014, 16:46
bu tarz konular çok açılıyor.Markaları biraz araştırıp direk ürün bazlı sorarsan veya fiyat aralığı marka model belirtirsen daha iyi yardımcı olunur. Şimdi mont demişsin ama bütçen ne kadar deri mi istiyorsun tekstil mi yani çok havada. Konu açarken biraz daha spesifik olursan daha iyi sonuca ulaşırsın :cat:
Teşekkür ederim arkadaşım haklısın. Biraz daha araştırıp öyle yarım talep edeyim ben.Tekstil mont 500 600 arası bütçe ayırmayı düşünüyorum bu arada

gargi amca
10 Ocak 2014, 22:57
Dostum herşey paraya bakıyor. Benim durumum yok bir tane yazlık montumla idare ediyorum. Altına fermuarı zor bela kapancak kadar kalın şeyler giyiyorum vs. Ama imkanım olsa bi deri alırdım.

kopan çocuk
11 Ocak 2014, 16:00
geçen bende açtım böyle bi konu fazla cvp alamadım.!
bende mont bakınıyorum sadece ama dörtmevsimler gayet güzel.!ben revit,safari moedelini çok beğendim 650 tl fiyat verdiler denedim çok iyi geldi.bu hafta sonuda büse marka montlar var, onlara bakmaya gidecem yine fiyatları hemen hemen aynı,ama aklımda alpinestars ın bi montu var çok hoş duruyor.onada bakıp deneyim alacam.!
ben tek sefer alayım uzun müddet kullanamk istiyorum,o yüzden baya bi araştırıyorum.!