PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trafikte dikkatsiz suruculere yaptiklariniz

sevilesiadam
09 Ocak 2014, 18:56
Motosiklet ile giderken sizi sikistiran suruculere haddini bildirmek namina neler yaptiniz anlatirsaniz zevkle okumaya hazirim. Korumali kiyafetlerle hic kavga ettiniz mi?

kasta37
09 Ocak 2014, 19:37
Korumaya güvenerek kavga edersen olmaz ya adam levleyi çıkarırsa

Ahmet Abi
09 Ocak 2014, 19:55
Karpuzcu aniden önüme çıktığında o sinirle kask ile karpuz parçalamıştım.

Osırıs
09 Ocak 2014, 20:20
sen misin düz yolda sıkıştıran.... kamyoncunun birinin dikiz aynasını, ön ve arka lambalarını parçalamıştım. hızımı alamadım peşine düşüp ilk yavaşladığı yerde dorsenin de ışıklarını parçalamıştım. durmadı namussuz herif..

Smyrna35
09 Ocak 2014, 20:37
Motosikletle değil de bisikletle düz yolda önüme kıran beyaz doğan sahibi apaçi arkadaşa bisiklet kaskıyla kafa atıp kaçmıştım,kaçarken de yan aynasını elimdeki metal sulukla kırmıştım :queen: haketmişti amaaaa :pr:

canerol
09 Ocak 2014, 21:05
ben genelde kornaya asılıp söver gibi rahatlıyorum :)
ama kornada normal dit dit değil tır kornası :)

arslan26
09 Ocak 2014, 21:06
Gazetede okumuştum trafikte birbirine yol vermeme yüzünden tartışarak karşı taraftakini silahıyla vurup öldüren... Allah korusun pek bulaşmamak gerekir allahından bulsun diyerek yoluna devam etcesin yoksa trafikte beyinsiz insan çok

sdirer
09 Ocak 2014, 21:27
bu gün " iyi aile çocuğunun biri" lapin diye önüme kırdı. sanki rakibini pist dışına atacak... ::rantinp:
neyse, kafası, dikiz aynasına şeridi değiştirdikten sonra bakacak kadar çalışan boyutta olduğu için; dikiz aynasında beni ve motorumu trafik polisinin giydiği yeşil, reflektörlü montla görünce neredeyse koltuğuna sıçacak gibi oldu. :queen: trafikte nereye gidecek? 25-30m ileride durdu. "İyi aile çocuğuna" ecel terleri döktüre döktüre yan camı hizasına geldim, durdum. zar zor bana baktı. ee polis sanıyor beni. ben de bozmuyorum ::blusssh:

korkuyla camı açmaya başladı, ceza girdi sanıyor. suratı aynen böyle: :pale:
düşünsenize motorlu polisin önüne direksiyon kırmış makas atacak :pr: hay diyordur hay... sadece cezayla kalsa iyi tabii :)

kaskı kaldırdım, hay senin sürdüğün arabaya sıçıim dedim. bastım kalktım.

dövmekten beter oldu. ben kahkahalar atıyordum kaskın içinde. eve kadar güldüm. bunları yazarken hala gülüyorum.
ama 2-2,5m daha ileride olsaydım şu anda belkide hastahanede ya da daha kötü bir yerdeydim... :(

bazılarının aynasını kırmayı düşünüyorum. sabır diyorum daha sonra sabır, anaları bunlara çok iyi terbiye vermiş günahları yok diyorum...
başınızı ütüledim iyi akşamlar. :)

kefeeee
09 Ocak 2014, 21:31
Yan aynasını kırıp yoluna devam et, nasıl olsa trafikte kalıp gelemiyor.

Korumalarla da kavga ettim, hiç sorun olmadı.

AWESQME
09 Ocak 2014, 21:41
Bence hiç bulaşmamak lazım. İnsan evladı ne yapacağı belli olmaz.

motorcu48
09 Ocak 2014, 22:31
bir ergenin başlığını okuyorsunuz:santa:

cool113
09 Ocak 2014, 22:42
öfkeyle kalkan zararla oturur. biraz sakin...

PEHLİVAN94
09 Ocak 2014, 22:46
Şahsen biri benim arabamin dikiz aynasini kirsa o adami ordan ayaga kaldirmazdim.

Rider95
09 Ocak 2014, 22:54
Sıkıştıran olursa.yanından geçerken küfür niteliğinde bir gaz veririm debriyajı sıkıp.Sonra önüne kırar yavaşlatırım ve sonra basar giderim. bazen bilerek yol vermem.
Kornayıda beni farkedemeyen sürücülere kullanırım.

ArdiaroS
09 Ocak 2014, 23:17
o değil de yanımda vida mı taşısam lastiklerine atarım armut gibi kalır yolun ortasında

Mamba09
09 Ocak 2014, 23:32
Küfür ediyorum epey. Etik bir hareket değil ama öfkemi bastırıyor küfür.

The Machine
09 Ocak 2014, 23:55
Eğer beni farketmediyse kısa bi korna çalarım. Farkettiği halde sinyalsiz önüme çıkıyorsa yanından geçerken sinyalimi yakıp elimle işaret ederim (bak burda sinyal var diye)...

Bir de harbi harbi sıkıştıranlar var onlara yaptıkları hareketi sonlandırana kadar uzun bir korna çalıp ya sakinleşene kadar yolun kenarına çeker beklerim ya da bazen kaskın içinde bağıra bağıra küfür ederim. Sinirli halde kullanılmıyor bu alet. Çok sinirlenince insanın eli ayağı titriyor haliyle. :D

Gerekirse kaza atlatınca 10 dakika mola veririm ama asla sürüşümde bir değişiklik olmaz. O beni sıkıştırıyorsa ben de onu sıkıştırırım mantığı yanlış. Her zaman örnek sürücü olurum. O sürücüyü yaptığından dolayı utandırırım. ::yanliss: Göz teması önemli, öyle bir bakış atarım ki yerin dibine sokarım adamı ::koop:: ::koop::

Smyrna35
09 Ocak 2014, 23:55
Şahsen biri benim arabamin dikiz aynasini kirsa o adami ordan ayaga kaldirmazdim.
Kendi yolunda giden adamın önüne hayvan gibi kırmadıkça kimse kimsenin dikiz aynasını kırmaz zaten.Ha kıran olursa da o zaman dediğiniz gibi ayağa kaldırmamak lazım :farao:

GONYALI1
10 Ocak 2014, 00:01
Bende bir ara sürekli sinyalsiz şerit değiştiren bir kadını ışıklarda yakaladım aramızda şu diyalog geçti ;
+ Ablaaaa
- Ay ne be manyak (aşırı korkmuştu birden çıkınca )
+ Haberi duydun mu ?
- Ne diyosun be ( camı kapatmaya çalışıyor kapatamadı)
+ Abla sinyal diye bişey icad edilmiş bak ordada onun kolu var onu oynatınca ışık yanıyor ve bizde senin ne yapacağını anlıyoruz :)
o sırada ışık yandı ben kalktım arkamdan bağırıyordu plakanı aldım şikayet edecem seni hadsiz diye :D

Nomad_41
10 Ocak 2014, 02:50
Mecidiyeköy beşiktaş yolunda akşam 6 gibi fln çok sıkışık trafikdi köprü yoluna kadar . Köprü altında 2-3 kez tip tip bakıyorum beni sıkıştıranlara. Aralardan akıyorum akışın sonunda şeride gireceğim zaman yol vermeyen bi araçla 2 kere inatlaştım en sonunda lap diye kırdım onune heh dedım mutlu oldun mu şimdi öyle durdururum adamı dondum bide tip tip baktım adama o an sinir beynımde 2 kere bana yol vermesi için musade ıstercesıne gecmek ıstedıgımı belli etmeme ragmen benı sıkıştırdı. Hık dese atlıcam motordan cüneyt arkının atın ustunden atladı gıbı ustune :) .

Not : Full ekıpman gezdıgım ıcın ınsanlar genede saygı duyuyor trafikde ama bunu bilmekde fayda var

elantronikçi
10 Ocak 2014, 03:08
Bolu dağından aşağıya inerken en son sola dönen bir viraj var, virajın devamı düzlüğe çıkıyor. Beyaz bi Clio benimle beraber iniyordu orayı son viraja gelince azcık yavaşladı arkamda kaldı. Bende istifi bozmadım sağdan sağdan gidiyorum. Baktım geçeceği yok önümdeki kamyonu geçmek için sol şeride geçtim. Geçerken adamla aramda 20 metre falan vardı ben kamyonu geçene kadar dibime gelip selektör yaptı. Sıkıntı etmedim kamyonu geçince yol verdim. Ben sağa geçince oda yanıma geldi, üstüme doğru yanaşmaya başladı, hafif gaz kestim geçsin diye oda gaz kesti. Aldık dedim başımıza belayı. Sonra çok abartınca bende ona yanaştım sağdaki aynasını kapattım. Adam tek başına olduğundan artık durup açsın aynasını bende hiç durmadım. Oda vazgeçti durdu zaten aynayı açıyodur kerkenez.

Sinan Aksu
10 Ocak 2014, 03:10
Kendim de dikkatsiz oldugum için, dikkatimi çekmiyorlar.

crxforever
10 Ocak 2014, 03:52
korna çalarak dikkatsiz sürücü den dikkatli sürücü olmasını sağlarım. olmadı bir şekilde uzaklaşırım ya durup bekleyerek ya da hızlanarak.

Linwelin
10 Ocak 2014, 04:31
Yok mu arttiran, söyle bisey ariyoruz,

http://www.youtube.com/watch?v=glqhhXpyax8

http://www.youtube.com/watch?v=glqhhXpyax8

sevilesiadam
10 Ocak 2014, 15:38
En iyi yol bunlara korumalı eldivenle yumruk atmak kaskla camını indirmek falan heralde

Nomad_41
10 Ocak 2014, 15:57
http://www.youtube.com/watch?v=sLbSZdsreUg

Kendimi kaybetmişim yaa. boyna çakıyorumm