PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiket özlemi

94CanRR
04 Ocak 2014, 18:30
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir forumda yoktum malum yaşadığım yer değişti vs. size bugün sevgilisinden ayrılan bir aşık gibi dert yanacağım :) Okumaya kıbrıs Odtü ye geldim ve motorum istanbul da kaldı epey süredir değiştirmeyi düşünüyordum o sebepten getirmeye uğraşmadım bi kaç ay motora binmem sonra yeni aldığım zaman Kıbrıs a getiririm diye düşündüm fakat en büyük korkularımdan biriydi motorsuz kalmak 3 yıldır neredeyse her gün motora binen biri olarak 4 aydır sadece 10-15 kere binebilmişimdir.Delirmek üzeriyim her motor sesi duyduğumda içim sıkılıyor cidden bağımlılık bu özellikle kaç aydır tam motoru büyütücem büyüttüm hevesindeyken motora bile binememek cidden çok kötü.Sadece özlemimi sizinle paylaşmak istedim.Er veya geç yeni bir motorla geri döneceğim.Tekeriniz düz bassın, aman diyeyim motorsuz kalmayın...

ogzcngdk
04 Ocak 2014, 18:44
geçmiş olsun dostum :) keşke götürseydin motoru kıbrısa

AWESQME
04 Ocak 2014, 19:18
Euro'nun 3 TL olması senin canını iyice sıkmıştır :) düşmesini beklersen iyice özlemle yanıp tutuşacaksın gibi duruyor şimdiden Allah sabır versin dostum. Motor aşkı ile yanıp tutuşan herkese sabır versin :)