PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rks Titanic 150 mi - Kuba CR1 mi ?

obk11
04 Ocak 2014, 17:47
Merhaba abilerim kardeşlerim... Yazın Allah nasip ederse ilk motosikletimi alacağım son zamanlarda içimde rks titanic 150 vardı. ama kuba son zamanda cr1 ve pars diye motor çıkardı kararsızım yardım edermisiniz?

http://www.kubamotor.com/new5/upload/cr1-pngs/p1.png

http://www.kubamotor.com/new5/upload/pars-pngs/p5.png

http://www.rksmotor.com.tr/v2/images/titanic-150-02.png

Hayal Perest
04 Ocak 2014, 18:14
Ben olsam kubanın yeşil renk c1 i alırım.

sSameT
04 Ocak 2014, 18:18
Hayal Perest kardeşimize katılıyorum. Tip Olarak gayet güzele benziyo git bi bak istersen ona göre fikrin değişebilir gidip bakmadan resimlerde doğru olmaz bence.

Macit250
04 Ocak 2014, 19:05
Daha yaza kaç ay var a mı b mi diye soruyorsun martta çıkacak 30 tane motosiklet var o zamanda z mi c mi diyeceksin .Bence hayallere dalma şimdiden bırak rahat uyu .

Blackeagletr
04 Ocak 2014, 19:34
Kuba'nın motorları henüz çıkmadı, dolayısıyla kullanıcısı yok ve nasıl motorlar olduğu hakkında bilgi yok. Bu yüzden böyle bir kıyaslama doğru olmaz.

ea1925
04 Ocak 2014, 23:52
kardeş sakın RKS titanic alma motorun yağ çubuğu bile yok mahallede bi arkadaş almiş bin pişman motor 3. ayında dökülüyo resmen küba yeşil olan güzele benziyor Kuba markası rks den 10 kat iyidir bence

Yağ çubuğu arayacağınıza yağ seviye camına bakarsanız çubuğa ihtiyaç olmadığını anlarsınız öyle 3. ayda dökülme konusunada hiç inanmıyorum çünkü 2 arkadaşımda da rks titanic 150 var ve motorlarından gayet memnunlar hiçbir sorunu yok makinenin

Arkadaşın sorusuna gelince yaza kadar her 2 makineyi kullanma şansınız olur deneyip karar vermeniz en iyisi kuba için birşey diyemem ama rksyi öneririm pişman olmazsınız

obk11
05 Ocak 2014, 02:05
Yağ çubuğu arayacağınıza yağ seviye camına bakarsanız çubuğa ihtiyaç olmadığını anlarsınız öyle 3. ayda dökülme konusunada hiç inanmıyorum çünkü 2 arkadaşımda da rks titanic 150 var ve motorlarından gayet memnunlar hiçbir sorunu yok makinenin

Arkadaşın sorusuna gelince yaza kadar her 2 makineyi kullanma şansınız olur deneyip karar vermeniz en iyisi kuba için birşey diyemem ama rksyi öneririm pişman olmazsınız

Çok doğru söylemişsin rks nin tüm forumunu okudum 3 ayda dökülmeyi bırak titreşim var diyen bile çok az bazıları gerçekten çinlileri kötülemek için yorum yapıyor ybr den iyi makina cr1 buraya gelirse bakarım gelmessede nasıp kısmet %80 rks titanic almayı düşünüyorum... İyi geceler

mersinmehmet
29 Nisan 2014, 00:22
Slm arkadaşlar ben bugün küba cr1 motoru aldım yarın teslim alacam bindikten sonra size görüşlerimi anlatırım görünüş olarak gayet güzel

Cry
29 Nisan 2014, 10:31
Bajaj Discovery 125 salla bu iki motoru....

mersinmehmet
29 Nisan 2014, 22:49
Akşam teslim aldım motoru yaklaşık3 km yol gittim su an amatisorler sert titreşim yok gibi su an olması normal motor sıkı ilirde rahatlar dijital km saati güzel duruyor ha bu arada baya dikkat çekiyor görenler viraja bakıyor

sinadra
30 Nisan 2014, 00:50
rks 3 ayda dökülüyormu 2 bucuk sene oldu arıza açmadı motorum 19 binde

mersinmehmet
30 Nisan 2014, 13:02
Şu japon kullananlar çine binmeden yorum yapıyorlar şimdiki çinlerde süper küba cr1aldim ybr yi beşe katlar arada 1750 fark var

mersinmehmet
03 Mayıs 2014, 09:29
Bence cr1 apeche rakip kullanımı falan aynı fiyat olarak da uygun

hipokrat
04 Mayıs 2014, 03:42
arkadaşlar bu iki motor arasında kıyaslama yapacak olursak iki motoruda sürdüm..
görünüm olarak cr 1 rks den daha kalıplı ve albenisi var yanyana koyun cr1 alır gidersiniz..
güç olarak cr1 11 hp rks 12 hp arada 1 hp lik fark var
hızlanma açısından cr1 rks den daha iyi hızlanıyor
vibrasyon olarak rks cr1 den iyi gibi geldi
koltukları cr1 in rks ye göre daha geniş koltuğu var
rks analog cr1 digital ekran
iki motor arasında kalıpta karar veremiyorsanız iki motoruda yerinde görmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum..

plaka
02 Haziran 2014, 18:33
Vibrasyon konusunda CR1 oldukça başarılı. Titanic modelini uzun zaman önce 2-3 defa kullanmıştım onda da vibrasyon başarılıydı ancak CR1 modelini 2 gün önce kullandığımdan rahatlıkla titreşim sorunu yok diyebilirim. CR1 modeli benim iştahımı çok kabartıyor ki sadece görüntü anlamında da değil performans olarak da çok iyi hazırlanmış.

Adventure58
21 Ağustos 2014, 19:17
Bunun son hızı nedir SAhibinden de ilanda son hızı 110 dur yazmışlarda?

burak5353
21 Ağustos 2014, 19:24
kuba nın cr1 i 3.800tl idi galiba yeşilini gördüm baya şık duruyordu

ersinalkaya
27 Temmuz 2017, 22:15
Merhaba,

Küba CR1 sahibiyim.
Motorum da bir arıza yaşandı, önemli olan arızanın yaşanmış olması değil ancak arızanın giderilebilmesi için Silindir,Piston,Sekman takımına ihtiyacım var ve ne yazık ki bu parçayı tedarik edemiyorum.

Motoru alırken parça sorunu yok deniliyor, Her parçayı fabrikadan tedarik edebilirsiniz deniliyor, ancak istemiş olduğum; Silindir,Piston,Sekman takımı malesef fabrikada da yok. 1 aydır parçayı tedarik etmeye çalışıyorum. Fabrikayı da aradım parçanın henüz olmadığı ne zaman geleceğinin henüz belli olmadığı söylendi. yani anlayacağınız parçanın ne zaman geleceğini dahi bilemiyoruz.
Bize ne yapmak kalıyor derseniz, sadece beklemek ve bir daha Küba motor almamaya Yemin Etmek kalıyor.

İyi Çalışmalar.

tommygun
27 Temmuz 2017, 22:36
Merhaba,

Küba CR1 sahibiyim.
Motorum da bir arıza yaşandı, önemli olan arızanın yaşanmış olması değil ancak arızanın giderilebilmesi için Silindir,Piston,Sekman takımına ihtiyacım var ve ne yazık ki bu parçayı tedarik edemiyorum.

Motoru alırken parça sorunu yok deniliyor, Her parçayı fabrikadan tedarik edebilirsiniz deniliyor, ancak istemiş olduğum; Silindir,Piston,Sekman takımı malesef fabrikada da yok. 1 aydır parçayı tedarik etmeye çalışıyorum. Fabrikayı da aradım parçanın henüz olmadığı ne zaman geleceğinin henüz belli olmadığı söylendi. yani anlayacağınız parçanın ne zaman geleceğini dahi bilemiyoruz.
Bize ne yapmak kalıyor derseniz, sadece beklemek ve bir daha Küba motor almamaya Yemin Etmek kalıyor.

İyi Çalışmalar.

Dostum aşağıda link verdiğim yere bir sor istersen
http://www.dokuyucu.com.tr/KUBA-CR1-PISTON-SEKMAN-TAKIM,PR-7278.html

ersinalkaya
30 Temmuz 2017, 20:43
Tesekkür ederim ama sordum malesef.onlarda da yok onlar da fabrikanin temin etmesini bekliyorlar.
Fabrika ile.konustum fabrika bile kendilerinin nezaman temin edebileceklerini bilmiyorlar.