PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurye İşi

MetinK.
04 Ocak 2014, 00:29
Merhaba Arkadaşlar
Bir Kaç Kurye İşi Buldumda,Kendi Motoru İle Yapıcak Deniliyor.Benim Kanuni İle Yapsam Bir Sakıncası Olurmu?

Osırıs
04 Ocak 2014, 00:30
kuryeler zaten kendi motorlarıyla yapıyor bu işleri.para kazandıracaksa olur neden olmasın

MetinK.
04 Ocak 2014, 00:34
kuryeler zaten kendi motorlarıyla yapıyor bu işleri.para kazandıracaksa olur neden olmasın

Hocam Bazı Firmalar, Cbf Tarzı Motorlar İstediğinden Belki Sorun Çıkabilir Dedim.Evrak Dağıtım İşi Zaten.

agrasiwe
04 Ocak 2014, 00:37
ne kadar maaş veriyorlar bilgisi olan var mı acaba ?

şundan soruyorum, motor benden, bakım benden, benzin felan nasıl olucak, adam 3000 lira alsa anca karşılar kendini yaw.

crxforever
04 Ocak 2014, 00:40
yakıt tüketimi, sağlamlık, kötü yol şartlarına uyum, ufak arızalarda kolay müdahale, bol ve yaygın yedek parça gibi avantajları için
genellikle cbf ybr gibi motorlar kullanılıyor. sonuçta scooter ile de yapılır ama bu saydığım motorlar daha cefakar oluyorlar.

Osırıs
04 Ocak 2014, 00:43
İstersenin kuryelerden dinleyelim bazı sorunları. Belki soruna cevap olmaz ama fikir sahibi olursun
https://www.youtube.com/watch?v=ge6sLAu3wxY

MetinK.
04 Ocak 2014, 01:20
ne kadar maaş veriyorlar bilgisi olan var mı acaba ?

şundan soruyorum, motor benden, bakım benden, benzin felan nasıl olucak, adam 3000 lira alsa anca karşılar kendini yaw.

yakıt tüketimi, sağlamlık, kötü yol şartlarına uyum, ufak arızalarda kolay müdahale, bol ve yaygın yedek parça gibi avantajları için
genellikle cbf ybr gibi motorlar kullanılıyor. sonuçta scooter ile de yapılır ama bu saydığım motorlar daha cefakar oluyorlar.

İstersenin kuryelerden dinleyelim bazı sorunları. Belki soruna cevap olmaz ama fikir sahibi olursun https://www.youtube.com/watch?v=ge6sLAu3wxY

1400,1800 Tl Arası Maaş yakıt,elbise,diğer tüm olanakları sağlanıyor.

Anladım Crxforever Hocam Yorumunuz İçin Saolun.

Hemen İzliyorum Teşekkürler Osırıs Hocam.

skystar
04 Ocak 2014, 01:28
İlden ile değişir sanırım kurye işi.

Örneğin İstanbul'da 2.000 tl alan adam İzmir'de 1500 tl anca alır.Yanlış mıyım ?