PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taksime gittiğinizde nereye park ediyosunuz hangi otoparkı kullanıyosunuz

adonis84
03 Ocak 2014, 00:26
arkadaşlar taksime gittiğinizde hangi otoparkı kullanıyosunuz ve ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz ?

erincengin
03 Ocak 2014, 00:53
Taksimde otoparka gerek var mi.. meydanda motorlarin parkettigi yer gayet guvenli duruyor.. surekli kamera izliyor..

agrasiwe
03 Ocak 2014, 00:59
burda taksime gidince otoparka koyan kaç kişi olduğunuda merak etmiyor değilim :)

adonis84
03 Ocak 2014, 01:02
eskiden kasımpaşasporun otoparkına koyardım günlüğü 5 tl şimdi o otoparka ne oldu bilmiyorum gezi olaylarından sonra daha taksime gitmedim şimdi çehresi de değişmiş acaba hala duruyo mu o otopark

crxforever
03 Ocak 2014, 03:00
burda taksime gidince otoparka koyan kaç kişi olduğunuda merak etmiyor değilim :)

taksimin hareketli olduğu zamanlarda otopark gerekebiliyor.

MotorKafa
03 Ocak 2014, 03:45
Taksim'de gösteriler eylemler olduğu vakit, cihangir katlı otoparkına bırakıyorum ben.
Ücretler de gayet uygun.
Onun haricinde İmam Adnan Sokak'ta Dorock Bar var. Onun karşısına bırakırım.
Fakat şu anda orada da inşaat çalışması var.
O nedenle meydana bırakıyorum bu aralar gittiğimde

scooboy
03 Ocak 2014, 09:33
Oda kule arkasındaki otoparkın girişi açık alan. Kaldırım üstü(Bir sürü motor olur genelde ücretsizdir.)

reverse
03 Ocak 2014, 11:58
Ben de genelde odakule'nn arkasında kalan otoparkın önündeki geniş, boş kaldırıma bırakıyorum. Zaten kendiliğinden bir motosiklet parkı oluşmu durumda. Gittiğinizde sıra sıra parketmiş en az 3-5 motor görürsünüz. Karışan eden olmaz. Hem de İstiklal caddesinin tam ortasında olduğundan, gideceğiniz yere mesafe de fazla olmaz.

uur52
03 Ocak 2014, 12:46
Ben her gittiğimde Mis Sokağa ya da BiBuçuğun karşısındaki pencere demirlerine kitleyip gönül rahatlığıyla geziyorum :)

Deryali
03 Ocak 2014, 13:42
ben Cevahire bırakıyorum motoru oradan metroya binip taksim'e gidiyorum. :)
Aynı şekilde dönüp motoru alıyorum. En garantilisi bu.

yusufozugenc
03 Ocak 2014, 18:53
İş bankası önü bedava. Trt yanı ispark. İsparkın önüne kaldırıma da bırakılabilir

kefeeee
03 Ocak 2014, 19:40
Forumda bu konuda açılmış başka bir başlık bulunmaktadır, oradaki bilgilerde yeterince günceldir.

Orada meydanda büfelerin orada park edilen motorların çekildiği ve aslında yasak olduğu gibi bilgilerde var, buradaki arkadaşalr oraya koyuyor ama pek sağlıklı değil.

Konu buradadır: http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/82819-taksimde-park-yeri.html

adonis84
04 Ocak 2014, 01:15
konu aynı değil arkadaş otopark hariç demiş ama ben paralı otopark sordum

RunemagicK
04 Ocak 2014, 02:00
ben Cevahire bırakıyorum motoru oradan metroya binip taksim'e gidiyorum. :)
Aynı şekilde dönüp motoru alıyorum. En garantilisi bu.

aynen bende böyle yapıyorum.
istiklalde kimi yerde taksiciler sorun çıkartıyor, kimi yerde zabıtalar.
bir de cevahirin otoparkıda pek güvenli değil, birkaç motor çalındığını duymuştum. en azından disk kilidi kullanın.

zerzura
04 Ocak 2014, 02:30
Cesaret edebileceğimi sanmıyorum. Bu durumlarda motoru iş yerinin kapalı otoparkına bırakıp metroyla gidiyorum Taksim'e.
Full kilit, alarm, gps sistemi olsa bile cesaret edebileceğimi sanmam.