PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyet Ruhsat ?

alikan
01 Ocak 2014, 19:12
Evet en son ne zaman bu soru ile karşılaştınız?

birde merak ettiğim motorsikletlerde oto park ücreti kaç tl veriliyor ortalama aylık

ogzcngdk
01 Ocak 2014, 19:15
8 aydır çevrilmiyorum yaklaşık 6000 km yaptım

canerol
01 Ocak 2014, 19:16
ben 5 gün önce karşılaştım ruhsat yanımda yoktu aman abi canım abi ev şuarada dedim git getir dedi yoksam yemiştim cezayı :)

Tİme_shİft42
01 Ocak 2014, 19:36
Sokaga atılacak paran yoksa alırsın ehliyet polisleri görüncede kacmana gerek kalmaz rahat rahat istedigin yerde dolasırsın

Yazdan bu yana 5.000 km de toplam 2 sefer cevirmeye girdim tabi evraklarım tam ehliyetim var bisey yazamadılar
Ruhsatlık ne oldu 2 el alırsan satışı üstüne alıcan sıfır alırsan plaka ruhsat cıkarttıracan

crxforever
01 Ocak 2014, 19:50
Evet en son ne zaman bu soru ile karşılaştınız?

birde merak ettiğim motorsikletlerde oto park ücreti kaç tl veriliyor ortalama aylık

eğer merkezi bir yerde oturuyorsan çok fazla karşılaşabilirsin. genelde tali yollarda ana yola girmeden uygulama yaparlar.
yolda gidişinden şüphe edip de durdurabilirler. yani pek akıl işi değil ehliyetsiz gezmek.

MD.Murat
01 Ocak 2014, 20:17
4 aydır motor sürüyorum 1.5 ay önce çevirdiler bir sefer.

alikan
01 Ocak 2014, 20:32
Ehliyetsiz vede koruma ekipmanı olmadan Motor kullanmamayı/binmemeyi prensip edindiğim için şuan hala penceremin önden geçen motorları izliyorum...

ayktcnknyr
01 Ocak 2014, 20:50
ben 10 günlük geçiçi ruhsat kagıdıyla 6 ay dolaşmıştım yaklaşık 5 kere çevirmeye girdim bunlar birtanesi de şikayet üzerine pusuya yatan polis önümüzü kesti yinede ruhsat yanımda yoktu insafına denk geldik yazmadı. Bi tek ters şerit cezası yedim 1 kere bi o başkada yok :) Sonra gittim ruhsatı istanbuldan kız arkadaşıma aldırttmıştım ben gidemediğim için :)

barrow
01 Ocak 2014, 22:01
2 kere geldi başıma 2 sindede ehliyeti almamışım yanıma kimliği de ruhsatta motorda durur

1. de şehir içinde polis çevirdi ehliyet ruhsat sordu ehliyet almamışım ruhsat vardı sadece kimlikte olmayınca biraz şüpheli baktılar konuştu bayağı merkeze plakamı sorgulattı tabi birşey çıkmadı konuştuk bayağı 1 seferlik affetti.

2. de yine ehliyet yok yanımda şehir içi kırmızıdan kalktık gidiyorum 70 ile arkadan bir araba yetişmiş bana selektör yapıyor yanıma geldi trafik polisi sağa çek işareti yapıyor önümü kesti birden ehliyet ruhsat sordu ehliyet yok dedim ruhsat var dedim bayağı konuştuk yine affettiler.

3.de artık ehliyeti yanıma almadan gidersem yicez 1407 tl yi :D