PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bi motor var aklımda ama hiç bir bilgim yok. yıllar sonra yardım bekliyorum sizlerden

aragon
01 Ocak 2014, 01:26
arkadaşlar bundan yıllar önce 2007 yılında keeway speed 150 almıştım. halen kullanıyorum ama değiştirme vaktim geldi çüünkü artık iki kişiyiz :).bu arada siteyede 3-4 yıldır hiç giriş yapmıyorum. aklımda bi motor var. yamaha x-city 250

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-x-max250-2013-mod-ada-motor-detyali-bilgi-icin-arayiniz-78952843/detay

bu motor nedir ne değildir?
çok yakar mı?
uzun yola gider mi 500-1000 km
maksimum bütçem 10000 tl. bana önerebileceğiniz başka modeller var mı ? parça sıkıntısı olmayan.

rebel_punto
01 Ocak 2014, 01:36
Kullananlar yorum yapar ama 10 bin e inazuma da olsun seceneklerinin icinde. Simdiden Allah kolaylik versin.

aragon
01 Ocak 2014, 02:11
motorlar hakkında pek bilgim yok. inzuma yı ilk defa duydum baktım internetten de bilmiyorum hangi ülkenin malı. çan çin çon mu?
parça sıkıntısı ve servis ağı nasıldır? arıza çıkarma durumu? zaten en fazla 100 ile giderim. bu inzuma hakkında bilginiz varsa aydınlatabilirmisiniz? uzun yolda çok yorar mı bizi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

hımmmm suzukinin modeliymiş inzuma.:cherry:

amaninmb
01 Ocak 2014, 02:24
scooter ise yamaha iyidir ne olsun bende honmda nın 125 cc lik fizy motoru var bunla bile 300-400 km lik yola gitti ve halada giderim. motora iyi baktıktan sonra ve motor iyiyse bişi olmaz inş.

aragon
01 Ocak 2014, 02:30
scooter ise yamaha iyidir ne olsun bende honmda nın 125 cc lik fizy motoru var bunla bile 300-400 km lik yola gitti ve halada giderim. motora iyi baktıktan sonra ve motor iyiyse bişi olmaz inş.

gitmeye giderde çünkü ben keeway speed imle bile 500-600 km gidiyordum. ama rahatsız etmeden gidebilir mibux-city 250. aynı fiyat aralığında nakedve sport tarzında honda ve suzuki de de motorlar var. bunlardan hangisi ile uzun yola daha rahat ve KEYİFLİ giderim. bi de yakıtı ne kadar olur tahmini ?

Chikoo
01 Ocak 2014, 20:44
gitmeye giderde çünkü ben keeway speed imle bile 500-600 km gidiyordum. ama rahatsız etmeden gidebilir mibux-city 250. aynı fiyat aralığında nakedve sport tarzında honda ve suzuki de de motorlar var. bunlardan hangisi ile uzun yola daha rahat ve KEYİFLİ giderim. bi de yakıtı ne kadar olur tahmini ?

Suzuki japon malıdır 250cc ler arasında tüm markalar içinde en konforlusu "Inazuma" dır

test edenler burada :)

http://www.youtube.com/watch?v=Fkrnax74lUw