PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : keeway süpershadow 250CC elektrik tesisatı toplama

castie
24 Kasım 2013, 03:06
iyi geceler arkadas ben aranıza uzun zaman önce katıldım fakat iş temposu okul derken forumu çok takip edemedım benım hazırandan beri çözemediğim bir sorunum var bilen bilir keeway S. shadowlarda solda tesisatın oldugu sağda hava filtresinin olduğu iki kutu vardır ben customa yönelme amacı ile sağa spor (açık) hava filtresi taktım soldaki kutu emaanet gibi durmaya başladı tesisatın kablolarını uzatarak deponun altına aldım fakat depoyu koyunca sanırsam şase yaptı motorum çalışmadı bu arada zorladıgım için beyini yakmısım kontağıda yakmışım elektrikçiye götürdüm statör aldırdı yine bilen bilir keewaykerın parçası çok zor bulunuyor bulunanda muadıl urun oluyo neyse stator bulduk tesisat yanık dedı tesisat bulduk beyın yanık dedı kontak yanık odur budur tum elektronık parçaları bisan roadstar 250 cc ile değiltirdik (dış bobinler-tesisat-beyin-statör) bu seferde statör göbeği uymadı delikleri uymuyor ve 1 cm kadar küçük şimdi statöru halletmeye çalışıyorum 7 aydır motorsuzum birileri yardım etsın artık bana keeway süpershadow tesisatından anlayan birileri illaki vardır forumda

castie
25 Kasım 2013, 21:54
kimse mi bilmiyor ?

ots
26 Kasım 2013, 15:04
senin ustada değişmedik yer bırakmamış sonuç yok tabi usta olsa doğru parçayı bulur sadece onu değiştirirdi ben bisan roadstarın tesisatından biraz anlarım hiç ellenmemiş tesisat olsa bişey söylerdim Keeway ve lifanın parçaları arasında milimetrik farklar vardır statörü tornacıya götürsen göbek deliğini büyültebilirmi acaba sen istersen bu problemini kendi sayfasında sor orda bir bilen çıkar diye tahmin ediyorum

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/4291-keeway-kw250-h-supershadow-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-127.html