PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009 Yamaha YBR 125 - 34 bin km

leopard74
09 Kasım 2013, 00:39
Arkadaşlar 5 yılı aşkındır kullandığım motosikletimi yükseltme amacıyla satılığa çıkardım. İlgilenen olabilir diye buradan da duyuryım diye düşündüm. Temiz ve bakımları zamanında yapılmıştır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-dertsiz-zahmetsiz-ybr-125-142698093/detay/

İlan metninin bir bölümünü aşağıya alıntılıyorum.

Diğer ayrıntılar ve iletişim bilgilerimi ilanda buabilirsiniz. Alıcısı çıkarsa şimdiden hayırlı olsun.

================================================
2008 Ağustos trafiğe çıkışlı olup, 2009 modeldir. İlk sahibiyim.
Aktif olarak genelde hafta sonları kullanmaya devam ediyorum, güncel km bilgisi için arayabilirsiniz.
Ağustos 2015'e kadar TÜV muayenesi geçerlidir.
Bütün MTV'leri hiç aksatmadan ödenmiştir. Borcu, harcı, hacizi yoktur.
Kullandığım 5 yıllık zaman zarfında parça değişimlerinde hep orijinal Yamaha yedek parçaları tercih ettim. Bunlar: Komple ateşleme sistemi, elektronik beyin, ön jant, takometre, balata, zincir (O-ringli).
25.000 km'ye kadar her 3 bin, sonrasında her 2 bin km'de yağ (Yamalube) ve buji değişimi yapıldı. Orijinal hava filtresi birer bakım atlamalı yenilendi.
Alıcısına benzin, rutin bakım ve zamanı gelen MTV dışında masrafı olmayacaktır.
Lastikler Michelin. 25 bin km'de değişti, şehiriçi normal kullanımda 2015 muayenesine kadar rahatça kullanılabilir.
Makina kimler için uygun? Yeni başlayanlar veya yoğun şehir içi kullanım yapanlar için bir numaralı tercihtir. Benzini koklar da gider, yedek parça temini kolay ve ekonomiktir.