PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kask padi tamiri ??

brocks
15 Ekim 2013, 15:35
Arkadaslar cok sevdigim bir kaskim var dainese marka.. suanda uretimi yok zamaninda cok para verilip alinmis bir kask.. kullanmak istiyorum lakin ic astarlarinda eskimeler var.. bunu tamir ettirebilir miyim ki :silent: yada buna ozel pad yapan bi yer olur mu ki ? cok sevdigim kask olmasa ugrasmam ama bayiliyorum kaska ve suanda üretimini gecdim hic bir yerdede yok. bilgilendirirseniz sevinirim saygilar..

mLh
15 Ekim 2013, 17:20
Çok eski bir kask ve yıpranılmasına nazaran yazıyorum;
Her kaskın raf ömrü ile kullanım ömrü vardır.2-3 yada 5 yıl olmak kaydıyla.
Güvenlik için daha yeni hatta gerekiyorsa daha pahalı kask olabilirsiniz bir srad kullanıcısı olarak :cat:

hayat2teker
15 Ekim 2013, 17:46
Güvenlik için daha yeni hatta gerekiyorsa daha pahalı kask olabilirsiniz bir srad kullanıcısı olarak :cat:

Arkadaşın söylediklerine ek olarak illa ki tamir etmek/ettirmek istiyorsanız pedlerin içine sünger desteği yapılabilir (yalnız orijinalinden biraz daha sert oluyor haberiniz olsun), uğraşmak istemezseniz pedleri söküp terziye verin ve ne kalınlıkta olacağını söyleyin yeter

brocks
15 Ekim 2013, 18:01

degerli yorumun icin cok tesekkur ederim oncelikle..
lakin kask cok sevdigim ve omrunu o kadarda yitirmis bir kask degil sadece ici biraz eskidi.. ama yorumunuzu dikkate alacagim sagolun .. :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Arkadaşın söylediklerine ek olarak illa ki tamir etmek/ettirmek istiyorsanız pedlerin içine sünger desteği yapılabilir (yalnız orijinalinden biraz daha sert oluyor haberiniz olsun), uğraşmak istemezseniz pedleri söküp terziye verin ve ne kalınlıkta olacağını söyleyin yeter

anladım her terzi yapar miki bu işi ??

yusufozugenc
16 Ekim 2013, 00:11
Konudan bağımsız olarak bir kaç hafta önce basın ekspresten e5e doğru ilerlerken gri bi srad geçtim, arkamdan devam etti, bi tane de r1 ya da r6 geldi 3 motor hafif oynaşarak ilerledik, ben edirne tarafına döndüm srad düz devam etmişti yanlış hatırlamıyorsam, o siz miydiniz? Çok tatlı sesi vardı keratanın :cherry:

brocks
16 Ekim 2013, 00:21
Konudan bağımsız olarak bir kaç hafta önce basın ekspresten e5e doğru ilerlerken gri bi srad geçtim, arkamdan devam etti, bi tane de r1 ya da r6 geldi 3 motor hafif oynaşarak ilerledik, ben edirne tarafına döndüm srad düz devam etmişti yanlış hatırlamıyorsam, o siz miydiniz? Çok tatlı sesi vardı keratanın :cherry:

malesef degilim yav :) beyaz mavi benim kuheylanim :D

hayat2teker
16 Ekim 2013, 00:30
her terzi yapar miki bu işi ??

Her terzi yapabilir (kabiliyeti vardır) ama her terzi yapmayabilir (uğraşmak istemeyebilir) :cherry:

brocks
16 Ekim 2013, 00:39
Her terzi yapabilir (kabiliyeti vardır) ama her terzi yapmayabilir (uğraşmak istemeyebilir) :cherry:

anladım cok tesekkur ederim :))