PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arwic 46 lt kullananlar

telmessos
14 Ekim 2013, 23:55
herkese merhaba arwic 46 lt olan çantayı kullanan var mı yorumları nedir ben bu çantayı almaya karar verdim fakat hiç detayli iç hacimini gösteren bir fotoğraf bulamadım iç hacmi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum fotoğraf olanlar paylaşabilir mi? agv longway 2 çene açılır kaskım var içine sığarmı sıkıntısız şekilde biraz bilgi istiyorum

shooter1
15 Ekim 2013, 00:18
arwic in orta boyu var bende kaç lt olduğunu bilmiyorum ls2 nin f351 heralde fullface kask rahat sığıyor

telmessos
15 Ekim 2013, 00:20
cevabın için sağol kardeşim 46 lık nasıl onun içini görmek istiyorum kask mont eldiven veya 2 kask sığar mı sağlamlığından memnun musun

rs_guven
15 Ekim 2013, 01:14
cevabın için sağol kardeşim 46 lık nasıl onun içini görmek istiyorum kask mont eldiven veya 2 kask sığar mı sağlamlığından memnun musun

Bende de 30 lt olanı var. Sağlamlık falan çok iyi. Kilit sistemi çok pratik ama anahtar olmadan açılmıyor. Kappa ile birebir aynı.
46 litre olana, kask, mont, dizlik bilmiyorum ama iki kask sıgıyor. Kaç paraya buldun?

telmessos
15 Ekim 2013, 01:20
Sahibinden de 106 liraya var zirve motorda ama gaff ve coocase aklimi karistiriyor su an zaten givi cantam var ama yetersiz kucuk geliyor artuk

shooter1
15 Ekim 2013, 01:30
2 tane kask sığar ama montun sığacağını sanmıyorum

telmessos
15 Ekim 2013, 01:34
Bayramdan sonra verecegim artik siparisi cok tesekkurler fotolari atarim gelince

adanalı
15 Ekim 2013, 09:46
ben yardımcı olayım,google amcam herşeyi bilir:http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-zirvemotor-dan-arwic-marka-canta-46-lt-siyah-kargo-bizden-130322991/detay/

BerKToprak
15 Ekim 2013, 11:21
BENDE SİRKECİDEN ALDIM 130 TL VERDİM HARAM OLSUN. AYNI ÜRÜNÜ 80 LİRAYA İNTERNETTE SATTIKLARINI GÖRDÜM BİR ARKADAŞIMA AYNI ÇANTADAN SİPARİŞ VERDİK KARGO İLE BERABER BİZE 95 TLYE GELDİ ZİRVEMOTOR GÖNDERDİ
AMA GELELİM KALİTESİNE KİLİDİ 1 HAFTA DAYANMADI ÜRETİCİ FİRMAYI ARADIM BANA TOPKAPIDA BİR SERVİSLERİNİN OLDUGUNU SÖYLEDİLER GİT ÇANTAYI BİRE BİR DEĞİŞSİN DEDİLER GİTTİM ADRESE ADAM DEĞİŞMEM DEYİP KİLİDİNİ DEĞİŞTİ.
AMA SONRASIMI? YİNE ARADAN 1 HAFTA SONRA KİLİT BOZULDU.
KİLİDİ DIŞINDA KALİTESİNE BİŞEY DİYEMEM ALDIGINIZ GİBİ KİLİDİ BOZULUYOR KISACASI SATTIKLARI MALIN ARKASINDA DURMAYAN BİR FİRMA YETKİLİLERE VE ALACAKLARA DUYURULUR.

Ozan Bey
15 Ekim 2013, 11:26
Coocase sağlamdır, benimki 3 kere düştü. sadece üstü başı çizildi. arwic'in bir yetkilisi ile fuarda konuşmuştum, ürünleri de sağlam geldi ama denemek için açıp kapayım derken kilidi dandik gözüktü gözüme. sonradan sağdan soldan duydum kronik kilit problemi olduğunu..

Murat 48/30
15 Ekim 2013, 12:07
Ben 85+kargo ile zirveden almıştım.2 kapalı kask sığıyor ve dandik bir ürün değil.Hatta dilleri o kadar sağlamki biraz abandım tablanın bir parçasını kırdım.Motor sağa düştü çanta vurmasına rağmen sadece ufak sıyrıklar oldu.Ama çanta su alıyor bu bir gerçek.Ben sol tarafına ufak bir delik açarak tahliyeyi sağladım :)

dreamwalker
15 Ekim 2013, 13:11
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-coocase-topcase-arka-canta-sik-tasarim-31-lt-kaliteli-urun-140724468/detay/

daha küçük çanta kullananlar için fiyatı gayet iyimiş..

telmessos
15 Ekim 2013, 16:23
yani çok mu dandik 120 lira daha verip coocase mi almalıyım 100 lira nerde 220 nerde ikiside aynı işi yapacak şimdi givi kullanıyorum küçük geliyor ama ondaki rahatlığı bunda bulamayacağım sanırım

EKONOMİ
01 Şubat 2014, 07:28
BENDE SİRKECİDEN ALDIM 130 TL VERDİM HARAM OLSUN. AYNI ÜRÜNÜ 80 LİRAYA İNTERNETTE SATTIKLARINI GÖRDÜM BİR ARKADAŞIMA AYNI ÇANTADAN SİPARİŞ VERDİK KARGO İLE BERABER BİZE 95 TLYE GELDİ ZİRVEMOTOR GÖNDERDİ
AMA GELELİM KALİTESİNE KİLİDİ 1 HAFTA DAYANMADI ÜRETİCİ FİRMAYI ARADIM BANA TOPKAPIDA BİR SERVİSLERİNİN OLDUGUNU SÖYLEDİLER GİT ÇANTAYI BİRE BİR DEĞİŞSİN DEDİLER GİTTİM ADRESE ADAM DEĞİŞMEM DEYİP KİLİDİNİ DEĞİŞTİ.
AMA SONRASIMI? YİNE ARADAN 1 HAFTA SONRA KİLİT BOZULDU.
KİLİDİ DIŞINDA KALİTESİNE BİŞEY DİYEMEM ALDIGINIZ GİBİ KİLİDİ BOZULUYOR KISACASI SATTIKLARI MALIN ARKASINDA DURMAYAN BİR FİRMA YETKİLİLERE VE ALACAKLARA DUYURULUR.

arwic mi arbic mi nedir
30 lt olanini aldim
görünüşü güzel cok da tutuluyor
o varken baska canta almiyor sanirim millet

kilit mekanizması benimki de bozuldu
ara plastiği çat diye kırıldı
kilit bazen tutukluk yapiyor dandik belli

asma kilit alip onunla kilitlemek lazım

TutkuluAcemi
01 Şubat 2014, 07:41
Arkadaşlar arka çanta iyi de arka çanta demiri sıkıntı şaka gibi 300tllik rakamlara rastlıyorum benim motora uygun olanını. Benim de aklımdaki çantalar : http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-maxem-sl-45-topcase-arka-canta-siyah-renk-sok-sok-sok-151980644/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-maxem-45lt-arka-canta-topcase-buyuk-model-sok-fiyat-maxem-151557240/detay/

blueway2
01 Şubat 2014, 10:04
45lt maxem kullanıyorum iki yıldır ne kilidi bozuldu ne su aldı hem ekonomik hemde dayanıklı tavsiye ederim.ara ara kilide vd-40 sıkmak ömrünü uzatır

Tsubasa
01 Şubat 2014, 13:21
arwic 46 litre performans/fiyat konusunda en iyi çanta diyebilirim. 2 kask alır. kilidi düzenegi saglamdır.

snappy x
28 Temmuz 2018, 19:53
motoru alırken üzerinde vardı,ihtiyac olmadığı için söktüm.100 liraya bırakırım