PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boya ile ilgili içeri lütfen

rapperuzi
13 Ekim 2013, 15:59
abilerim kardeşlerim herkeze selamlar benm speedfight motorum var daha önce güneş yanığı nedeniyle ne aster ne zımpara nede vernek kullanmadan boyamştm tek 1 grenaja 30 tl boya harcadım 4 kat boya attım cincik gibi kız gibi olmuştu ama şimdi araştırdıgım zaman diolardki sadece tek bir boyayla boyanmz boyacı ver o boyasın ama ben kendim boyamak istiyorum şuan durumum müsayit değil aster vernik işini bilmiorum elimde gerekli olan 15 kutu boya var zaten şimdi boyamadan önce ne yapıyım kendimin boyadığı nasıl anlaşılmaz şimdiden saolun lütfen yardımcı olacaklar yazsın polemik yaratıcı cevaplar yazmayın...

yiqit
13 Ekim 2013, 16:12
abilerim kardeşlerim herkeze selamlar benm speedfight motorum var daha önce güneş yanığı nedeniyle ne aster ne zımpara nede vernek kullanmadan boyamştm tek 1 grenaja 30 tl boya harcadım 4 kat boya attım cincik gibi kız gibi olmuştu ama şimdi araştırdıgım zaman diolardki sadece tek bir boyayla boyanmz boyacı ver o boyasın ama ben kendim boyamak istiyorum şuan durumum müsayit değil aster vernik işini bilmiorum elimde gerekli olan 15 kutu boya var zaten şimdi boyamadan önce ne yapıyım kendimin boyadığı nasıl anlaşılmaz şimdiden saolun lütfen yardımcı olacaklar yazsın polemik yaratıcı cevaplar yazmayın...
İşi ustasına yaptırırsan anlaşılmaz...

engineoil
13 Ekim 2013, 17:07
su zımparası yapıp akrilik astar kullamalısın.malzemeyi aynı cins malzemele kullanmalısın akrilik boya ise akrilik tiner ile.tabanca meme ucu çapı,basınç,uygulma mesafesi kuruma zamanları ve katlar arası bekleme süresi önemlidr.

kefeeee
13 Ekim 2013, 18:26
boya, mat vernik at. mat vernik işciliği çok kolaydır.

rapperuzi
13 Ekim 2013, 19:44
biraz detaylı anlatırmısınız? mat kırmızıyı atıcam kurumadan verniğimi atıcam?