PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yamaha nouvo 2005 model

barisim1985
28 Eylül 2013, 15:43
http://www.motosiklet.net/forum/members/102905-albums2549-picture10745.jpg
yamaha nouvo 2005 model yeni rektefiyeli
Vize yeni 3ay önce yapıldı,
yağı daha 100km önce değişti orjinal yağı ile,
1hafta önce Kayış,debriyaj,krank, fren balatası yenilendi
lastikler yeni fitilleri üzerinde,
aldığım günden beri ufak ufak yeniledim, kırmızı jant fosforu, arka stopta Fark edilmek için mugenRR tip üçgen kırmızı çakar, güçlendirilmiş ön farlar, far üstünde karbon kaplama, deri koltuk, kask filesi, önde yük taşıma demiri, geniş bagaj (kışlık kask koyulabilir), çalışmayan akşami yoktur
az yakar (km=10krş) çok kaçar 8.9bg gücünde
yamaha Sadece 2004-2005 yıllarında ithal etti eee baktı motor sağlam yedek parçadan kazanamıyo ithalatı bıraktı :) ,
tam otomatik vites kullanımı rahat ve konforludur bozuk yollarda bile takur tukur yapmaz,
büyük tekerlekli emsalsiz scooter'dir virajlarda kontrol sizdedir manevra kabiliyeti yüksektir küçük tekerler gibi kaymaz,
tamamı ithal japondur parçaları dayanıklıdir ve çin malları gibi takır tukur dökülmez,
modifiye istemez zaten tatlı bi duruşu vardır birazda ben makyaj yaptım,
Ayrıca çin canlar gibi 1000km değil 4000km'de bakım ister 4zamanlidir
Her türlü parçası bulunur parçası çin'ler gibi ucuz değildir ama ancak bozabilirseniz lazım olur

Niyeti ciddi olan arasin sonuçta ben bunu satacağım büyüc cc vitesli motor alacağım...(cross&touring) takasta olur, ben doğa tutkunu adamım bu yamahayi köy yollarında kullanip eskitmek olmaz o yüzden pek bd.winemiyorum zatedn, Niyeti ciddi olanla Öyle böyle anlaşıriz.