PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBR 600F ankara etimesgut bu motora dikkat

mcfirat
23 Eylül 2013, 11:09
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ihtiyactan-acil-satilik-cbr-600f-2006-model-136686588/detay

arkadaşlar ilandaki bu motor iki taraftan kazalı ön takım ve motoru tutan sağ şase demiri işlem görmüştür ve arka lastik kabaktır, grenajlar işlemli boşuna benim gibi memleketten
kalkıp şöyle temiz böyle sorunsuz motor diye resmine kanıp gitmeyin// ben motora bakmaya gittiğimde büyük bir hayal kırıklığına uğradım ilanı veren arkadaş abi kusura bakmayın ben motordan anlamam ustam bilir dediğinde ve ustanın sürekli yanımızdan kaçmasından dolayı sinir oldum // benim 1 günüm gitti sizin de gitmesin zaman ve para kaybı olmasın
bu yazıyı buraya yazmamın nedeni ilanı veren arkadaşa bu ilanı düzelt arkadaşım yazık değilmi bizi buraya kadar yordun dedim böyle olduğunu bilsem kalkıpta o kadar emek zaman ve para harcayıp bu motora bakmak için gelmezdim dememe rağmen ilanın halen eski ilan olduğu ve motorun hatalarını yazmayışı beni çok kızdırdı
bu motora bakacak arkadaşlara duyurulur.
yalana dolana gelmeyin.

600cc alacak arkadaşlara sesleniyorum bu motorlar zengin işi iyi bir geliriniz varsa bakın alın
şehir içi km,de 800 kuruş yakar... az yakıyor diyenlere de kanmayın sakın /
hesabınızı ona göre yapın. Saygılar.