PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seyir Halindeki Motosiklet Yandı

Acil112
01 Eylül 2013, 22:49
ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde 34 yaşındaki Murat Aydoğdu’nun kullandığı motosiklet, hareket halindeyken alev aldı. Aydoğdu kendini motosikletin üzerinden atarken; alevler, yol kenarındaki ormanlık alana sıçradı. Yangın, itfaiye ekipleri ve vatandaşların müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

Olay, Kemer’in Kiriş Mahallesindeki dağ yolunda saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Kiriş Mahallesi’nden ilçe merkezine gitmek üzere dağ yolunu kullanan kasksız sürücü Murat Aydoğdu’nun kullandığı motosikletin benzin deposu alev aldı. Yanan motosikletin üzerinden atlayan Aydoğdu, yoldan geçen diğer araç sürücülerinden yardım istedi. Aydoğdu, alev alev yanan motosikletini söndürmek için ağaç dallarıyla müdahale etti. Murat Aydoğdu’ya bazı vatandaşlar da yardım etti.

http://www.haberci07.com/wp-content/uploads/2013/09/Seyir-Halindeki-Motosiklet-Yand%C4%B1-S%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-Can%C4%B1n%C4%B1-Zor-Kurtard%C4%B1.jpg

http://www.haberci07.com/wp-content/uploads/2013/09/Seyir-Halindeki-Motosiklet-Yand%C4%B1-S%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-Can%C4%B1n%C4%B1-Zor-Kurtard%C4%B12.jpg

http://www.haberci07.com/wp-content/uploads/2013/09/Seyir-Halindeki-Motosiklet-Yand%C4%B1-S%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-Can%C4%B1n%C4%B1-Zor-Kurtard%C4%B15.jpg

Ramazan Can
01 Eylül 2013, 22:52
kimseye ve ormana büyük zarar vermemesi sevindirici...

Phoenixs
01 Eylül 2013, 22:55
çok geçmiş olsun daha kötü sonuçlar doğurmaması çok güzel yanan arkadaş inşallah parasını sigorta dan alabiliyordur

tinerci
01 Eylül 2013, 23:28
Motoru tanıyabilen var mı? 150 ya da 250 bir scooter sanki ama marka bilemedim.

tr_select
01 Eylül 2013, 23:38
Çin malı 125-150cc scooter. Egzoz ve orta ayaktan belli + şasi...

oknglr
02 Eylül 2013, 00:43
Allah'tan kendisine bişey olmamış baksanıza t-shirt şort parmak arası :/

Acil112
02 Eylül 2013, 00:57
motosiklet neden yanmis olabilir? fazla isinma, elektrik yada benzin kacagi?

luciphere
02 Eylül 2013, 01:12
bu tarz motorlarda bazen akü büyük olsun diye sele altına takılıyor benzin deposuna yakın oldugu icin yangın tehlikesi oluyor. Ancak bu olay ondanmısır bilemem

papazkemal
02 Eylül 2013, 05:17
Iyiki kendine bişey olmamış

XMURAT
30 Ocak 2014, 04:11
Öncelikle herkese merhaba konuya açıklık getireyim motoru süren benim yolda seyir halinde giderken o gün hava sıcaktı motor tahminimce 500 m önce yanmaya başlamış fakat farketmedim hatta aklımdan şöyle geçti hava çok sıcak sırtıma ne güneş vuruyor diye düşünüyordum bu arada kafamda kask var haberciler görmemiş orasını rampaya geldiğimde motor teklemeye başladı ve durdu.baktım alttan alev yükseldi motoru bırakmamla 3-4 sn sonra patladı patlayan parçalar ormana sıçradı yaklaşık 20 araç durdu 1 tanesinde yangın tüpü yok komedi yani bu arda 6 defa itfaiyeyi aradım olaydan 15 DK SONRA GELDİ.Ormanı yakmadık sadakamış varmış kuru çalı yandı.Mahkemesi oldu beraat ettim.BU arada ormanın dönümü 12.000 tl dikkatli olun:)

Ahmet Abi
30 Ocak 2014, 04:27
Öncelikle herkese merhaba konuya açıklık getireyim motoru süren benim yolda seyir halinde giderken o gün hava sıcaktı motor tahminimce 500 m önce yanmaya başlamış fakat farketmedim hatta aklımdan şöyle geçti hava çok sıcak sırtıma ne güneş vuruyor diye düşünüyordum bu arada kafamda kask var haberciler görmemiş orasını rampaya geldiğimde motor teklemeye başladı ve durdu.baktım alttan alev yükseldi motoru bırakmamla 3-4 sn sonra patladı patlayan parçalar ormana sıçradı yaklaşık 20 araç durdu 1 tanesinde yangın tüpü yok komedi yani bu arda 6 defa itfaiyeyi aradım olaydan 15 DK SONRA GELDİ.Ormanı yakmadık sadakamış varmış kuru çalı yandı.Mahkemesi oldu beraat ettim.BU arada ormanın dönümü 12.000 tl dikkatli olun:)

Geçmiş olsun.

merak ederim
30 Ocak 2014, 04:32
Çin japon fark etmez bir ara ferrari yangınları vardı 3 ayda 11 ferrari yandı arıza kolayca yangına dönüşebilir sonuçta ısı en kolay dönüşen enerji tipi.

ArdiaroS
30 Ocak 2014, 14:05

Geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız hakkatten. Motosikletin modeli neydi peki?

hisvarlar
30 Ocak 2014, 14:14
BU arada ormanın dönümü 12.000 tl dikkatli olun:)

Geçmiş olsun, buna dikkat etmek lazım önemli konu :))

XMURAT
31 Ocak 2014, 03:46
mondial 2006 scotter

Mamba09
31 Ocak 2014, 04:09
Ucuz atlatmışsınız, geçmiş olsun. Motosiklet kullanmaya hâla devam ediyor musunuz? Ediyorsanız şuan ne kullanıyorsunuz?