PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ne yapmam gerektiği bilmiyorum acil yardım!

porlanoche
30 Ağustos 2013, 20:59
abiler geçen hafta ailem cbr 125 almak için gerekli desteği vereceklerini söylediler. bende onların gazın gelip pazar günü kızıltopraktan tec9 pantalon ve revit jupiter mont aldım. eve bi geldim herkes bana kızıyor kafana göre iş yapmısssın çok para vermissin ve en sonunda demezler mi biz sana motoru baharda alacaktık ne acele ettin ?
şimdi pantalondan yana sıkıntım yok tahminen mart ayında alacak olsam motoru bedenden ve boydan sıkıntı yapmaz. mont aslında ideal ama yinede uzun bir mont değil. ama oda olur.
sonuç olarak ben bu kıyafetleri satayım mı yoksa dolapta yatsınlar mı ? saygılar

dr.asc
30 Ağustos 2013, 21:05
Kardeşim kıyafetin son kullanma tarihi mi var da satasın.koy dursun illa ki kullanırsın yani.

porlanoche
30 Ağustos 2013, 21:08
usta bi de yalan yok iyi fiyata aldım feyizoğluda 550 lira ben aldım 450'ye.

albaywolf
30 Ağustos 2013, 21:27
Sizinkiler saçmalamış. Korumanın ucuzu alınır mı? Elbette gidip en iyisinden alacaksın. O aldıklarını da koy kenara dursun akarı yok kokarı yok.

Ose
31 Ağustos 2013, 00:41
yaş kaç senin :D

tr100a
31 Ağustos 2013, 00:52
üç sene önce aldığım mont pantolon 290 tl iken şimdi 800 tl ye yakın böyle şey satılmaz sonra keşke satmasaydım diye pişman olursun

serdar1547
31 Ağustos 2013, 00:57
seneye bahara kadar büyümeyeceksen kıyafetler sana sorun çıkarmaz koy dolaba dursun

furkanesen
31 Ağustos 2013, 01:04
fisinizle 30 güne kadar iade oluyor kafam rahat etsin diyorsan iade et

porlanoche
31 Ağustos 2013, 01:06
yaş kaç senin :D

17 yaşımdayım birader ekim 20 de de ehliyet yaşım doluyor. başka soru?
ayrıca kıyafete inanmadıysan fotoğrafları çekip koyayım

erro
31 Ağustos 2013, 01:57
17 yaşımdayım birader ekim 20 de de ehliyet yaşım doluyor. başka soru?
ayrıca kıyafete inanmadıysan fotoğrafları çekip koyayım

adam inanmadığından sormamış...sen önce sorduğun soruya bak..süt mü bu seneye bozulsun....ha büyürüm boyum uzar sesim kalınlaşır diyosan git aldığın yere ver hediye çeki al ya da değişim yap...

motoru şimdi alsalar bile mart ayında o aldıklarını ne yapacan kafana her takılan neyse...

lan yeni nesil cin gibi diyolar da bi halt olmaz..

canerol
31 Ağustos 2013, 09:41
önce ailene eğitim ver
bak ben motora kabak gibi binersem ilk kazada mortlarım ama korumalarım olursa bişe olmazı öğret pantolon ceket aldın diye böyle tepki veriyorlarsa ohooo bir apaçi daha yetişiyor.yarın öbürgün nebilim dizliği eldiveni daha en önemlisi kaskı var bu işin

porlanoche
31 Ağustos 2013, 14:20
adam inanmadığından sormamış...sen önce sorduğun soruya bak..süt mü bu seneye bozulsun....ha büyürüm boyum uzar sesim kalınlaşır diyosan git aldığın yere ver hediye çeki al ya da değişim yap...

motoru şimdi alsalar bile mart ayında o aldıklarını ne yapacan kafana her takılan neyse...

lan yeni nesil cin gibi diyolar da bi halt olmaz..

bende zaten kıyafet bozulur demiyorum. 6 ay elde tutmak mı satmak mı daha akıllıca diye sordum.

albaywolf
31 Ağustos 2013, 14:25
Zarar etmektense 6 ay elde tutmak daha akıllıca.

VlknDnmz
31 Ağustos 2013, 14:29
Koy dolaba dursun bencede

porlanoche
31 Ağustos 2013, 14:32
önce ailene eğitim ver
bak ben motora kabak gibi binersem ilk kazada mortlarım ama korumalarım olursa bişe olmazı öğret pantolon ceket aldın diye böyle tepki veriyorlarsa ohooo bir apaçi daha yetişiyor.yarın öbürgün nebilim dizliği eldiveni daha en önemlisi kaskı var bu işin

yo kızsalar da darılsalar kıyafetlerimi tam alacağım zaten onu düşünmüyorum. ama insan yinede bi kıyafeti 6 7 ay bekletmek ne kadar doğru? az bi zaman değil uzar mıyım kısalır mıyım kafam karışık bayağı. o yüzden fikir almak istedim

xismailaydin
31 Ağustos 2013, 14:46
yo kızsalar da darılsalar kıyafetlerimi tam alacağım zaten onu düşünmüyorum. ama insan yinede bi kıyafeti 6 7 ay bekletmek ne kadar doğru? az bi zaman değil uzar mıyım kısalır mıyım kafam karışık bayağı. o yüzden fikir almak istedim

Kısalmazsın da uzarsan şaşırma :mrgreen:

albaywolf
31 Ağustos 2013, 15:08
Bi bakmışsın 1-2 ay sonra motor kapıda belli mi olur :)

porlanoche
31 Ağustos 2013, 15:14
Kısalmazsın da uzarsan şaşırma :mrgreen:

10 cm uzayacak halim yok :) ya varsa :pr::pr:

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Bi bakmışsın 1-2 ay sonra motor kapıda belli mi olur :)

keşke ama kışın kar var yağmur var kullanması zor olur diye biliyorum.

erro
31 Ağustos 2013, 22:51
bende zaten kıyafet bozulur demiyorum. 6 ay elde tutmak mı satmak mı daha akıllıca diye sordum.

satıp elde ettiğin parayla borsada ya da herhangi bir araçla getiri sağlamayacaksan satma...satıp sonra almanın anlamı yok...motor alığında zaten bir sürü masrafın olacak...bunları önceden halletmiş olursun işte...