PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba abilerim kardeşlerim :)

cansanli
30 Ağustos 2013, 01:22
Merhabalar yaşım 17 samsundayım seneye ehliyet alıcam ve motor hevesim falan yeni üye oldum siz daha iyi bilirsiniz hepsiburada 900 tlye filan sağlam scooterlar var tavsiye eder misiniz nasıldır ? şimdiden teşekkürler

Ose
30 Ağustos 2013, 02:23
Öncelikle hoşgeldin foruma gülüm gece oldugu için forumda pek fazla kimse yok bu yazdıgını görürlerse alay konusu olursun çünkü 1.500tlye ekipman almaya çalışanlar var sen 900tlye motor istiyorsun git 2.el bi süper52 al burayada konu açmadın say monitörü kapat yat :) iyi geceler

Oldjack
30 Ağustos 2013, 02:30
Öncelikle hoşgeldin foruma gülüm gece oldugu için forumda pek fazla kimse yok bu yazdıgını görürlerse alay konusu olursun :D çünkü 1.500tlye ekipman almaya çalışanlar var sen 900tlye motor istiyorsun git 2.el bi süper52 al burayada konu açmadın say monitörü kapat yat :) iyi geceler

Abi sakin arkadaş samimi şekilde sormuş sen o hevesi yaşamadın mı hiç (burada o yaşlarda harçlıklarımı biriktirsem Bi mobillet alabilirmiyim diye düşünen arkadaşlar vardır eminim .)

öncelikle ehliyet al motordan önce cezası falan bir yere kadar da olurda bir kazaya karışırsan çok ağır bedeller ödersin ve imkanın varsa ekipman . Son olarak o 900 lük scootterler için marka model belirtmelisin :) bence üzerine çok az daha kasıp 2 el daha düzgün birşey bakabilirsin .

numangokce
30 Ağustos 2013, 02:42
hoşgeldin kardeşim,

900 liraya alacağın motosiklet başına ağrıdan başka bişey olmaz. diyerek sorunu kısmen cevaplamış olayım. motosiklet ve daha bir çok konuda merak ettiğin, aklına takılan ne varsa konu açıp çekinmeden sorabilirsin. burda her konuda bilgiye sahip çok yardımsever ve bir o kadar da saygıdeğer büyüklerimiz, kardeşlerimiz var. mutlaka aradığın cevabı bulmanda yardım etmeye çalışırız.

mrtdln
30 Ağustos 2013, 03:21
900tl ye scooter almak yerine moblet falan bak, hem baslangıc ıcın uygun hem ıvırı zıvırı bakımı arızası az. ve ehliyet tabi.

jedilight
30 Ağustos 2013, 04:27
Dostum ben de senin gibi 600-700tl ile ne alirimla basladim, gitsin yeter ben tamir ederim diyodum ama öyle olmuyor.

1200tl biriktir. 3000km altı bir mondial 150zc al. Çok güzel gözükür, iyi gider, rahat oturulur. Binlerce km yaptım şehirlerarası falan hiç bir sorun çıkartmadı. 5 kişi bindik merete yinede bana mısın demedi. Tam fakir dostu ama dikkatli kullan vurursan parçası çinliye göre pahalı.

motorcu48
30 Ağustos 2013, 05:20
hepsiburada motor mu satmaya başladı?

kaykay scooter olmasın O