PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DONOR Marka Mont

quattromeb
29 Ağustos 2013, 14:17
Herkese selamlar...

Motosikletim için ekipman alacam ama öyle bi sıkıntı oldu ki benim kask, mont ve ekipman işi yani hevesim kalmadı desem yeridir... İnternette yığılı malzeme var tamam ama denemeden almak istemiyorum... Maks 200 TL civarı mont ve kask alacam zaten onu da kırk kere düşünmek zorundayım ... Kask belli LS2 ff370 çene açılır... Mont belli değil ama... Sizlere sormak istediğim DONOR Marka Çift Katlı Mont buldum 170 TL ye... Bu mağazadan alacağım bi kaç ürünle birlikte fiyatı daha da uygun olacaktır... Nette araştırma yaptım ama bu mont ile ilgili pek bişey bulamadım... Sizce bu mont nasıldır... Omuz, dirsek ve sırt koruması mevcut, içi çıkarılabiliyor... Etiketlerinde koruma onaylarından vs bahsetmişler ama ne kadar doğrudur bilmiyorum...

Şimdiden herkese teşekkür ederim....

quattromeb
18 Eylül 2013, 12:04
Tekrar merhaba arkadaşlar...

Montu ve kaskımı aldım ve kullanmaya başladım... bilgi olması açısından fikirlerimi yazmak istiyorum... öncelikle LS2 ff370 kaskın kalitesini tartışmaya gerek yok bence... fiyat/fayda oranında oldukça başarılı... çene açıkken kulakta rüzgar sesi oluyor... DONOR mont için ise daha önce herhangi bir mont kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım... sadece giyince dirsek, omuz ve sırt korumalarının insana güven verdiğini söylemem gerekir... ayrıca şu anda iç katmanını çıkardım... kışın onunla birlikte soğuk hissedilmez bence... şu andaki tek sıkıntım tişörtle birlikte giydiğim için kollarda terleme yapıyor... uzun kollularla birlikte giyince sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum...

quattromeb
21 Aralık 2013, 13:21
Tekrar tekrar merhaba arkadaşlar... :cherry:
Benden başka ilgilenen yok bu konuyla biliyorum ama belki birisi denk gelir de faydalanır diye son mesajımı yazmak istiyorum...

Arkadaşlar havaların soğumasıyla, montu iç katmanıyla birlikte kullanmaya basladım... her ne kadar soğuk havada fazla tecrübem olmasa da şunu kesinlikle söyleyebilirim ki;10 C civarı, kuru hava koşulları için bilek kısımları ve bel kısmı hariç kesinlikle rüzgar, soğuk geçirmiyor... kışlık, uzun bilekli eldivenler ile sorun çözülür büyük ihtimalle... yani bu monttan almak isteyenlere uygun fiyatından ötürü tavsiye edebilirim... LS2 ff370 çene açılır kask da genel anlamda iyi zaten... tek sıkıntı buğulanma... çok zor açılan dış vizörü hafifçe açıp o şekilde gidiyorum buğulanmaması için... ayrıca sürekli bir rüzgar sesi de mevcut...

yunusus
21 Aralık 2013, 14:33
Hadi ben ilgileneyim konuyla :)

Alacağın montun korumalarının üzerinde En 1621-1 / 2 görmedikçe yaani o korumalar bu standardı karşılamadıkça montun korumalarına pek güvenmeni tavsiye etmem.
Allah denetmesin diyeyim

mali_181
22 Aralık 2013, 23:01
bende donor un pantolonunu alıcam Allah nasip ederse

vejihi
22 Aralık 2013, 23:20
Kardeşim, ürünü incelemedim, açıklamalara-sertifikalara vs... bakmadım ama ben sırf adı yüzünden bile bu markanın ürünlerini almam.

Donör bildiğin gibi bağışçı manasına geliyor. "Organ donor" İngilizcede de Türkçede kullanıldığı şekilde organ bağışçısı anlamına geliyor. Yani bulaşıcı olmayan bir hastalık ya da KAZAda ölen birinin çalışabilir durumdaki organlarının ihtiyaç sahiplerine verilmesi durumu.

Şimdi hangi akıl tutup da motor korumaları üreten bir firmaya DONOR adını verir?! Adamlar müşteriye direkt potansiyel organ bağışçısı gözüyle bakıyor. Gerçekten ibretlik bir marka olmuş...

Vitus
23 Aralık 2013, 01:02
İlk defa duydum bu markayı ve gerçekten sıkıntılı bir ismi varmış.

mali_181
23 Aralık 2013, 23:42
Arkadaşlar önyargılı olmayın bir mağazada PROHEL,PROSEV VE DONOR markanın pantolonlarını denedim hem koruma hem yapı hemde rahatlık olarak donor hepsinden iyiydi...

Mehmet Turan
24 Aralık 2013, 00:14
Sahibinden.com da binlerce 2.el mont var bide onlara bak kaliteli bütçene uygun temiz bir mont mutlaka bulursun.

xzcriderxzc
21 Şubat 2014, 13:15
birincisi organ bağışlamak ve donor olmak kötü bişey değildir. bilindiği gibi hayat kurtarır..
ikincisi giydiğin ekipmanın isminin çelik, taş, ölümsüz, korkusuz olması seni kazadan korumaz kurtarmaz..veya donor olmuş kaza bela olmuş kazaya sevk etmez..
bilinç ve zihniyet kurtarır..
bilinçlerinizin zihniyetinizin ve bakış açınızın değişmesi dileğiyle..

asa11
21 Şubat 2014, 13:47
birincisi organ bağışlamak ve donor olmak kötü bişey değildir. bilindiği gibi hayat kurtarır..
ikincisi giydiğin ekipmanın isminin çelik, taş, ölümsüz, korkusuz olması seni kazadan korumaz kurtarmaz..veya donor olmuş kaza bela olmuş kazaya sevk etmez..
bilinç ve zihniyet kurtarır..
bilinçlerinizin zihniyetinizin ve bakış açınızın değişmesi dileğiyle..

Tebrik ederim . Artık yazamaz :D

vejihi
21 Şubat 2014, 14:27
Ohaa zekaya bak... Gercekten kimsenin dusunmedigi ve dile getirmedigi seyleri soylemissin, tebrikler.

Su an aydinlandim ve organlarimi bagislamaya gidiyorum.