PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım lutfen

gileria
29 Ağustos 2013, 03:48
selamlar herkese elımde gilera Freestyle modeli var. motor cok yattı bugunlerde bakım yapım dedım bakımını yaptım calıstırmaya geldım gaz yemıyor teklıyor egzoz patlatıyor wast wofst pat ses cıkartıyor sonra stop edıyor rolantıde 2 dk kadar calısıyor gaz verdıgım zaman yıne patlatıp stop edıyor. not pegout beynı var hava fıltresı yok...hersıyını degıstırdım bakmadıgım bıse kalmadı.motor yatmadan once bole bır sorun yoktu .yardım edersenız sevınırım arkadaslar..

satılık gfr olanı varsa alabılırım yada parcaları..

serkanADH13
29 Ağustos 2013, 09:37
GFR değilde CX 125 ön arka jant,amortisorler,maşası,fren merkezleri,radyatoru, vs ufak tefek parcaları elımde mevcut,

Neyse sadede gelelım,
Beyın desteklemıyor olabılır,
hava fıltresı olmadıgından boguyor olabılır,
karburatorde sorun olabılır,

tr_select
29 Ağustos 2013, 09:43
Motor miladını tamamlamış olabilirmi ? Zamanında aprlia sr150'de aynı şeyler başıma gelmişti... Hava filtresi olmadığı için serkanın yazdığı gibi boğuluyor ve bir süre sonra stop ediyor. Çalıştırırken zorlanıyormusunuz ? Benzin yeterli düzeyde geliyor mu ?

gileria
29 Ağustos 2013, 12:19
cevaplarınız ve ilginizden dolayı herkese tesekkur ederım... silindir piston yeni benzin yeterli düzeyde geliyor herşey normal onceleri bu sorun yoktu...serkan arkadasım cx parcaları motor bolumunden bırsey kalmamısmı stator manyoto beyın vs..

gileria
29 Ağustos 2013, 22:10
kimseler yokmu

serkanADH13
30 Ağustos 2013, 00:10
dış bobini yanlış hatırlamıyorsam bu siteden bi arkadaşa vermiştim,
bulamıyordu dıye,

gileria
30 Ağustos 2013, 03:30
orjinal dış bobini yandı baska taktım ondanda supeleniyorum bulabilsem...

gileria
30 Ağustos 2013, 20:27
yardım edebilecek kimseler yokmu arkadaslar

gileria
31 Ağustos 2013, 00:44
vay bea...

gileria
31 Ağustos 2013, 19:26
okuyucu dış bobin beyin olan kimseler yokmu