PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni mor almak uzereyim yardım

Emrarda
28 Ağustos 2013, 17:32
Merhabalar herkese,
Yeni bir motor almak uzere karar verdim ve uzun arastırmalar sonucu aprilia pegasoda karar kıldım.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-aprilia-bakimli-aprilia-pegaso-118950874/detay/
bu motoru bilen var mıdır sahibi siteden midir alınır mı cok problem yasar mıyım
yardımlarınızı bekliyorum
Emre

Murat 48/30
28 Ağustos 2013, 17:44
Bu motosiklet için birşey söyleyemem ama, en ufak orjinal parçanın bile yurtdışından gelmesi aylar alabiliyor.Bir abimizin vardı, adam şuanda Vstromla 2. baharını yaşıyor resmen.

ecz.erdem
28 Ağustos 2013, 17:48
bildiim kadarıyla BMW f650 ile aynı motoru kullanıyor.. italyana vereceğim parayı almana veririm şahsen...

flame
28 Ağustos 2013, 19:32
Gayet güzel motosiklettir.Parça sıkıntısı yaşanmıyor artık.Tonlarca bayisi ve servisi var Aprilia'ın.

Dendiği kadar sorunsuz temiz ve km'si bu kadar düşükse kaçırılmayacak bir motosiklet...Kesinlikle tavsiye ederim.Tabi enduro seviyorsanız...

fearless06
28 Ağustos 2013, 22:21
bir akradaşım da aynı renginden kullanıyor ve memlun. fakat üztüne biraz daha ekleyip f650 tercih edilebilir. Çünkü aprilla yı satmak istediğinizde BMW kadar hızlı gitmeyebilir. Kullanım olarak güzel motor.